Alsancak Bosch Servisi

 

Servis Bölg.Alsancak, 1460. Sk. No:33, 35220 Konak/İzmir

https://g.page/alsancak-bosch-servisi?gm

 

Telefon : 0(232) 262 72 90

>>> 1 Yıl Garantili Onarım Aynı Gün Müdahale

M.E.B Onaylı Teknisyenler

 

Servis saatlerimiz : Sabah 09:00 Akşam 18:00

Alsancak Bosch Servisi

Alsancak, Konak, Çankaya, Basmane ve Yenişehir bölgelerine Yetkili Servis kalitesinde özel Servis hizmeti ulaştıran İzmir Alsancak Bosch Servisi istasyonumuz, Bosch Siemens ve Profilo kullanıcılarına garantili servis sağlamak için telefonun diğer ucunda hizmet vermeye hazır.

Servis numaralımızı arayıp bize arıza kaydı bırakan müşterilerimize Aynı Gün Müdahale garantisi veriyoruz. Adresinize gelen saha personellerimiz, arızası bulunan cihazı detaylı kontrollerden geçirip arıza tespitini gerçekleştiriyor. Bu doğrultuda size fiyat ve değişmesi gereken parçalar hakkında bilgilendirme yapıp onayınızı alıyor. Onay vermeniz durumunda arızalı yedek parça yenisi ile değiştirilerek tarafınıza garanti belgesi teslim ediliyor.

Arıza tespiti yaparken ince eleyip sık dokuyoruz. Tüketicilerimizin ekonomik bütçelerine değer veriyor, bu doğrultuda gereksiz parça değişimlerinden kaçınıyoruz. Alsancak Bosch Servisi , 20 yılı aşkın bir süredir Alsancak - Konak - Basmane bölgelerinde hizmet ve değer taahhüdü ile cihaz onarımı sunmaktadır. Şirketimizle ilgilendiğiniz için teşekkür ediyor ve işinizi kazanmayı dört gözle bekliyoruz.

12 AY İşçilik & Parça Garantisi

24 Saat İçinde Müdahale  

Garantisi

Alsancak Bosch Kombi Servisi

 

Bosch Kombi'niz arızalandığında, bir teknisyenin gelmesini beklerken yapmak isteyeceğiniz son şey eski ısıtıcınızı kurmak olacaktır. Bu nedenle, müşterilerimiz saat 12: 00'den önce ararsa aynı gün hizmet veriyoruz! Alsancak çapında faaliyet göstererek, kombi sorunlarını kısa sürede çözmesi için uzmanlarımızdan birinin adresinize kolayca gönderilmesini sağlayabiliriz! Alt düzey onarımlar, önemli miktarda para israfına ve geçici düzeltmelere neden olur. Alsancak Bosch Kombi Servisi ile, uygun fiyatlara kaliteli onarımlar alıyorsunuz ve kalıcı bir onarım garanti ediliyor! Müşterilerimize daha fazla gönül rahatlığı sağlamak için her işte 12 aylık parça ve işçilik garantisi sunmayı da bir noktaya getiriyoruz!

alsancak-bosch-kombi-servisi.jpg