top of page

Menemen Hotpoint Servisi

Hizmet Bölg. : 9 eylül Mh. Menemen/İzmir

 

Telefon : 0850 850 46 56

>>> Menemen Servis noktamızda hizmet sağlamaya hazır 8 profesyonel personel ile yakınlarınızda bir Hotpoint uzmanı bulunduğundan emin olabilirsiniz.

 

Servis saatlerimiz :Sabah 09:00 Akşam 18:00

Menemen Hotpoint Servisi

Menemen Hotpoint Servisi olarak rekabetçi fiyatlarla güvenilir, profesyonel bir onarım hizmeti verme konusunda itibar kazandık.
Onarım teknisyenlerimizin tümü en yüksek standartlarda çalışır ve cihaz onarım endüstrisinde yılların deneyimine sahiptir.

 

İş Sağlığı ve güvenliğini çok ciddiye alıyoruz. Her servis onarım veya kurulumdan sonra, cihaz üzerinde tam elektriksel güvenlik kontrollerini tamamlayacağız (bu yasal bir gerekliliktir).

Güvenli olduğundan emin olmak için ekstra bir önlem olarak cihazın takılı olduğu priz üzerinde bir döngü olan amper/voltaj testi de yapacağız. Lütfen bunu kullanmaya karar verdiğiniz Menemen Hotpoint yetkili servisi tarafından yapıldığından emin olun.

12 AY İşçilik & Parça Garantisi

24 Saat İçinde Müdahale  

Garantisi

Covid-19 Tedbirleri Menemen Servisi

Hanenizde herhangi biri şüpheli veya doğrulanmış bir Korona virüs (COVID-19) vakası olan biriyle yakın temas halindeyse, maalesef  Menemen Hotpoint Servisi hizmet veremeyecektir. Bu, mülkünüzdeki bir kişinin mevcut hükümet tavsiyeleri ve yönergeleri nedeniyle kendi kendini izole etmesi durumunda da geçerli olacaktır. İzolasyon süreniz sona erdiğinde bir servis rezervasyonu yapmanızı tavsiye ederiz. Siz ve teknisyenlerimiz için riski en aza indirgemek önemlidir, personellerimiz sosyal mesafe kurallarına uyarak tek başına çalışmayı talep edebilir, bu durumda mülkünüze geldiklerinde bunu sizinle görüşeceklerdir.

menemen hotpoint servis güvenlik
bottom of page