top of page

Aydın Bosch Servisi

Hizmet Bölg. : Merkez/Aydın

Telefon : 444 46 56

M.E.B Sertifikalı Teknisyenlerimiz ile Aydın Bölgesine Garantili Bosch Servisi

Servis saatlerimiz : Sabah 09:00 Akşam 18:00

aydin-bosch-servisi (1).png

Aydın Bosch Servisi 444 46 56

Beyaz Eşya, Kombi ve Klima cihazlarına montaj ve garanti sonrası bakım, onarım, tamir hizmeti veren özel Menemen servis istasyonumuz yapılan onarımlara garanti fişi düzenleyerek değişen orjinal yedek parçalara 1 yıl garanti vermektedir.

Aydın Bosch Servisi Aydın bölgesi için Aynı Gün Müdahale garantisi veriyor. Yetkili Servis kalitesinde özel servis hizmeti sağlayan firmamız güler yüzlü sertifika sahibi saha uzman personelleri ile fark yaratmaya devam ediyor. Siz de arızası bulunan Bosch Çamaşır makineniz, Bulaşık makineniz ve Bosch Kombiniz için servis istasyonumuzdan randevu alabilirsiniz.

12 AY İşçilik & Parça

Garantisi

24 Saat İçinde Müdahale  

Garantisi

Aydın Bosch Servisi 444 46 56

Aydın Bosch Kombi Servisi

 

Hassas çalışıyor ve titiz davranıyoruz. Arızalı Bosch marka cihazları ivedi şekilde onarıyor Tüketiciyi mağdur etmiyoruz. Bosch logolu Kombi cihazlarınız için Servis talep formu doldurabilir yada bizi doğrudan arayabilirsiniz. Bosch Kombiniz hata kodu veriyor, su eksiltiyor, petekler ısınmıyor yada sıcak su vermiyor olabilir. Bu arızalar genelde karşılaşılan parça değişimine gerek kalmadan onarılması mümkün arızalardır.

Aydın Bosch Kombi Servisi olarak gereksiz parça değişiminden kaçıyor, mümkün olan en ekonomik onarımı gerçekleştiriyoruz. Arızalı kombi elektronik kartlarını bile ilk test cihazından geçiriyor mümkünse revizyon ediyoruz. 

 

Covid - 19 Pandemi kurallarını uyguluyor hem sizi hem kendimizi koruyoruz. Personel ısı kontrolü, Galoş ve Maske kullanımı, Ekipman dezenfektesyonu.

aydin-bosch-kombi-servisi.png

Aydın Bosch Kombi Servisi 444 4 656

Aydın Bosch Buzdolabı Servisi


Bosch buzdolapları mutfaklarınızda mutlak güvenilirliği temsil eder. Sessizlik, verimlilik ve entegre tasarım standartlarını sürekli olarak yükseltmesiyle tanınan Bosch buzdolapları, deformasyon sonucu arızaya sebebiyet verebilmektedir. Kullanım ömrünü uzatmak için ara sıra onarım gerektirir.

 

Aydın Bosch Buzdolabı Servisi aynı gün müdahalede bulunarak gıdalarınız çözülmeden onarımı gerçekleştiriyor. Teknisyenlerimiz, nereden satın alırsanız alın Bosch Buzdolaplarını tamir etme konusunda son derece niteliklidir. Ve tüm Bosch Servis onarımları 90 günlük memnuniyet garantisi kapsamındadır, bu nedenle işimizin kalitesinin arkasındayız. Eski modellerden en yeni dokunmatik cam kapı Bosch buzdolabı modellerine kadar onarım hizmetlerimiz sizi her yönüyle karşılar. Aydın Bosch Buzdolabı Servisi olarak hem parçalarımız hem de işçiliğimiz için kapsamlı bir garanti sunuyoruz.

aydin-bosch-buzdolabi-servisi.png

Aydın Bosch Servisi 444 4 656

Aydın Bosch Servisi Telefon Numarası


İster mobil hattınızdan, ister sabit hattınızdan başına alan kodu koymadan çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Müşteri temsilcisine bağlanmak için zaman kaybetmek istemeyenlerdenseniz size Aydın Bosch Servisi Telefon Numarasını hatırlatmak isteriz ;

444 46 56

Aydın Bosch Servisi 0850 850 46 56

Pandemi Döneminde Güvenli Servis ✅


Koronavirüs güncellemesi Yayınlanma: 2021 Aydın Bosch Servisi olarak Onarımları ve değişimleri güvenli bir şekilde sağlamaya devam ediyoruz Bunun zorlu bir zaman olduğunu ve cihazlarınıza her zamankinden daha fazla güveniyor olabileceğinizi anlıyoruz. Bu nedenle, ihtiyaç duyduğunuzda yardım sağlamaya kararlıyız. Müşterilerimizin ve teknisyenlerimizin güvenliği en önemli önceliğimiz olmaya devam ediyor, bu nedenle Türkiye Cumhuriyeti yönergelerini takip ediyor ve doğru önlemleri alıyoruz.

Aydın Bosch Servisi 0850 850 46 56

Aydın Bosch Yetkili Servisi | 4446333

Aydın ili ilçesi sınırları içerisinde hizmet almak için 4446333 numaralı Aydın Bosch Yetkili Servisi çağrı merkezinden randevu talep edebilirsiniz. Dilerseniz Özel servis olarak Garantisi dolmuş Kombi ve Beyaz eşyalarınıza bizde hizmet verebiliriz.

Aydın Bosch Servisi 444 4 656

Aydın Bosch Beyaz Eşya Tamiri

 

Aydın tamir ekiplerimiz, yani bölgesel teknisyenlerimiz, Buzdolabı, Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi, Kurutma makinesi, Fırın, Ocak, Elektrikli süpürge gibi bir dizi Bosch ürünü konusunda eğitilmiştir. Tamir ve bakımı gerçekleştiren çalışanlarımızın her biri, evinize ve ailenize saygı duyarak nazik davranır. Detaylara verdiğimiz önem her seferinde kaliteyi garanti eder. Hızlı yanıt süreleri ve düşük işçilik ücretleri sunan Aydın Bosch Servisi, Bosch Beyaz Eşyaların onarım ve servislerinde uzmandır. Çamaşır makineniz bozulursa, güvenebileceğiniz bir yer bulmak her zaman kolay değildir, özellikle de garanti kapsamında değilse. Çoğu arıza için, çamaşır makinenizi tamir ettirmek, değiştirmekten çok daha ekonomiktir.

Aydın Bosch Ev Aletleri Hizmetleri

 

Yüksek verimli Bosch ev aletleri bakım ve onarım hizmetleri sunuyoruz. Sunulan hizmet yelpazesi geniştir ve bunlardan bazıları montaj, bakım, yenileme, kurulum, revizyon, elektrik işleri ve cihaz onarımını içerir. Tüm tamircilerimiz ve mühendislerimiz deneyimlidir ve tüm Türkiye ve AB çalışma yasaları ve yönetmeliklerine uygun olarak çalışırlar. Biz yaptığımız işe ticarethane olarak bakmıyoruz. Biz ; değerli Aydın Bosch kullanıcılarına hizmet sağlayan Uzmanlar topluluğuyuz. Orijinal yedek parçalar kullanarak bize olan güveninizi perçinliyoruz. Benzersiz, Yetkili Servis Kalitesinde, 12 ay garantili hizmetlerimizden yararlanmak için Aydın Bosch Servisi 444 46 56 numaralı hattımızdan iletişime geçin. 

IMG_8460-copy copy.jpg

Aydın

 

Bosch Servis

İhtiyaçlarınızda

Aynı Gün

 

Servis

 

Garantisi

bottom of page