Menemen Bosch Servisi

Hizmet Bölg. : Menemen/İzmir

Telefon : 0(232) 440 40 33

>>> M.E.B Sertifikalı Teknisyenlerimiz ile Menemen Bölgesine Garantili Bosch Servisi

Servis saatlerimiz : Sabah 09:00 Akşam 18:00

menemen-bosch-servis.jpg

Beyaz Eşya, Kombi ve Klima cihazlarına montaj ve garanti sonrası bakım, onarım, tamir hizmeti veren özel Menemen servis istasyonumuz yapılan onarımlara garanti fişi düzenleyerek değişen orjinal yedek parçalara 1 yıl garanti vermektedir.

İzmir Menemen Bosch Servisi Menemen bölgesi için Aynı Gün Müdahale garantisi veriyor. Yetkili Servis kalitesinde özel servis hizmeti sağlayan firmamız güler yüzlü sertifika sahibi saha uzman personelleri ile fark yaratmaya devam ediyor. Siz de arızası bulunan Bosch Çamaşır makineniz, Bulaşık makineniz ve Bosch Kombiniz için servis istasyonumuzdan randevu alabilirsiniz.

garanti rozet

12 AY İşçilik & Parça

Garantisi

ev

24 Saat İçinde Müdahale  

Garantisi

Menemen Bosch Kombi Servisi

 

Hassas çalışıyor ve titiz davranıyoruz. Arızalı Bosch marka cihazları ivedi şekilde onarıyor Tüketiciyi mağdur etmiyoruz. Bosch logolu Kombi cihazlarınız için Servis talep formu doldurabilir yada bizi doğrudan arayabilirsiniz. Bosch Kombiniz hata kodu veriyor, su eksiltiyor, petekler ısınmıyor yada sıcak su vermiyor olabilir. Bu arızalar genelde karşılaşılan parça değişimine gerek kalmadan onarılması mümkün arızalardır.

Menemen Bosch Kombi Servisi olarak gereksiz parça değişiminden kaçıyor, mümkün olan en ekonomik onarımı gerçekleştiriyoruz. Arızalı kombi elektronik kartlarını bile ilk test cihazından geçiriyor mümkünse revizyon ediyoruz. 

 

Covid - 19 Pandemi kurallarını uyguluyor hem sizi hem kendimizi koruyoruz. Personel ısı kontrolü, Galoş ve Maske kullanımı, Ekipman dezenfektesyonu.

 

menemen-bosch-kombi-servisi.jpg

Menemen Bosch Buzdolabı Servisi


Bosch buzdolapları mutfaklarınızda mutlak güvenilirliği temsil eder. Sessizlik, verimlilik ve entegre tasarım standartlarını sürekli olarak yükseltmesiyle tanınan Bosch buzdolapları, deformasyon sonucu arızaya sebebiyet verebilmektedir. Kullanım ömrünü uzatmak için ara sıra onarım gerektirir.

 

Menemen Bosch Buzdolabı Servisi aynı gün müdahalede bulunarak gıdalarınız çözülmeden onarımı gerçekleştiriyor. Teknisyenlerimiz, nereden satın alırsanız alın Bosch Buzdolaplarını tamir etme konusunda son derece niteliklidir. Ve tüm Bosch Servis onarımları 90 günlük memnuniyet garantisi kapsamındadır, bu nedenle işimizin kalitesinin arkasındayız. Eski modellerden en yeni dokunmatik cam kapı Bosch buzdolabı modellerine kadar onarım hizmetlerimiz sizi her yönüyle karşılar. Menemen Bosch Buzdolabı Servisi olarak hem parçalarımız hem de işçiliğimiz için kapsamlı bir garanti sunuyoruz.

menemen-bosch-buzdolabı-servisi.jpg

Menemen Bosch Servisi Menemen/İzmir


Yerel servis istasyonları, konumunuza en yakın ekipleri randevularınızla buluşturur.

Menemen/İzmir Bosch Servis teknisyenleri aynı gün onarımlar ile fark yaratıyor.

Sürpriz maliyetler olmaması için teknisyenlerimiz herhangi bir tekrar ziyareti gerektiğinde ücret talep etmezler.

 

Eğitimli ve nitelikli onarım personellerimiz, müşterilerimizin cihazlarını mümkün olduğunca hızlı ve verimli bir şekilde tamir etmeye kendini adamıştır, çünkü sizin memnuniyetiniz bizim en büyük endişemizdir.

menemen -bosch-servisi-menemenizmir.jpg

Menemen Bosch Servisi Telefon Numarası


İster mobil hattınızdan, ister sabit hattınızdan başına alan kodu koymadan çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Müşteri temsilcisine bağlanmak için zaman kaybetmek istemeyenlerdenseniz size Menemen Bosch Servisi Telefon Numarasını hatırlatmak isteriz ;

0232 440 40 33