top of page

Yeşilyurt Bosch Servisi

Hizmet Bölg. : Yeşilyurt/İzmir

Telefon : 0(232) 480 09 88

M.E.B Sertifikalı Teknisyenlerimiz ile Yeşilyurt Bölgesine Garantili Bosch Servisi

Servis saatlerimiz : Sabah 09:00 Akşam 18:00

Yeşilyurt Bosch Servisi

Yeşilyurt Bosch Servisi 0(232) 480 09 88

Beyaz Eşya, Kombi ve Klima cihazlarına montaj ve garanti sonrası bakım, onarım, tamir hizmeti veren özel Yeşilyurt servis istasyonumuz yapılan onarımlara garanti fişi düzenleyerek değişen orjinal yedek parçalara 1 yıl garanti vermektedir.

İzmir Yeşilyurt Bosch Servisi Yeşilyurt bölgesi için Aynı Gün Müdahale garantisi veriyor. Yetkili Servis kalitesinde özel servis hizmeti sağlayan firmamız güler yüzlü sertifika sahibi saha uzman personelleri ile fark yaratmaya devam ediyor. Siz de arızası bulunan Bosch Çamaşır makineniz, Bulaşık makineniz ve Bosch Kombiniz için servis istasyonumuzdan randevu alabilirsiniz.

12 AY İşçilik & Parça

Garantisi

24 Saat İçinde Müdahale  

Garantisi

Yeşilyurt Bosch Servisi 0(232) 480 09 88

Yeşilyurt Bosch Kombi Servisi

 

Hassas çalışıyor ve titiz davranıyoruz. Arızalı Bosch marka cihazları ivedi şekilde onarıyor Tüketiciyi mağdur etmiyoruz. Bosch logolu Kombi cihazlarınız için Servis talep formu doldurabilir yada bizi doğrudan arayabilirsiniz. Bosch Kombiniz hata kodu veriyor, su eksiltiyor, petekler ısınmıyor yada sıcak su vermiyor olabilir. Bu arızalar genelde karşılaşılan parça değişimine gerek kalmadan onarılması mümkün arızalardır.

Yeşilyurt Bosch Kombi Servisi olarak gereksiz parça değişiminden kaçıyor, mümkün olan en ekonomik onarımı gerçekleştiriyoruz. Arızalı kombi elektronik kartlarını bile ilk test cihazından geçiriyor mümkünse revizyon ediyoruz. 

 

Covid - 19 Pandemi kurallarını uyguluyor hem sizi hem kendimizi koruyoruz. Personel ısı kontrolü, Galoş ve Maske kullanımı, Ekipman dezenfektesyonu.

yesilyurt bosch kombi servisi

Yeşilyurt Bosch Servisi 0(232) 480 09 88

Yeşilyurt Bosch Buzdolabı Servisi


Bosch buzdolapları mutfaklarınızda mutlak güvenilirliği temsil eder. Sessizlik, verimlilik ve entegre tasarım standartlarını sürekli olarak yükseltmesiyle tanınan Bosch buzdolapları, deformasyon sonucu arızaya sebebiyet verebilmektedir. Kullanım ömrünü uzatmak için ara sıra onarım gerektirir.

 

Yeşilyurt Bosch Buzdolabı Servisi aynı gün müdahalede bulunarak gıdalarınız çözülmeden onarımı gerçekleştiriyor. Teknisyenlerimiz, nereden satın alırsanız alın Bosch Buzdolaplarını tamir etme konusunda son derece niteliklidir. Ve tüm Bosch Servis onarımları 90 günlük memnuniyet garantisi kapsamındadır, bu nedenle işimizin kalitesinin arkasındayız. Eski modellerden en yeni dokunmatik cam kapı Bosch buzdolabı modellerine kadar onarım hizmetlerimiz sizi her yönüyle karşılar. Yeşilyurt Bosch Buzdolabı Servisi olarak hem parçalarımız hem de işçiliğimiz için kapsamlı bir garanti sunuyoruz.

Yeşilyurt Bosch Servisi 0(232) 480 09 88

Yeşilyurt Bosch Servisi Yeşilyurt/İzmir


Yerel servis istasyonları, konumunuza en yakın ekipleri randevularınızla buluşturur.

Yeşilyurt/İzmir Bosch Servis teknisyenleri aynı gün onarımlar ile fark yaratıyor.

Sürpriz maliyetler olmaması için teknisyenlerimiz herhangi bir tekrar ziyareti gerektiğinde ücret talep etmezler.

 

Eğitimli ve nitelikli onarım personellerimiz, müşterilerimizin cihazlarını mümkün olduğunca hızlı ve verimli bir şekilde tamir etmeye kendini adamıştır, çünkü sizin memnuniyetiniz bizim en büyük endişemizdir.

Yeşilyurt Bosch Servisi 0(232) 480 09 88

Yeşilyurt Bosch Servisi Telefon Numarası


İster mobil hattınızdan, ister sabit hattınızdan başına alan kodu koymadan çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Müşteri temsilcisine bağlanmak için zaman kaybetmek istemeyenlerdenseniz size Yeşilyurt Bosch Servisi Telefon Numarasını hatırlatmak isteriz ;

0232 480 09 88

Yeşilyurt Bosch Servisi 0850 850 46 56

Pandemi Döneminde Güvenli Servis ✅


Koronavirüs güncellemesi Yayınlanma: 2021 Yeşilyurt Bosch Servisi olarak Onarımları ve değişimleri güvenli bir şekilde sağlamaya devam ediyoruz Bunun zorlu bir zaman olduğunu ve cihazlarınıza her zamankinden daha fazla güveniyor olabileceğinizi anlıyoruz. Bu nedenle, ihtiyaç duyduğunuzda yardım sağlamaya kararlıyız. Müşterilerimizin ve teknisyenlerimizin güvenliği en önemli önceliğimiz olmaya devam ediyor, bu nedenle Türkiye Cumhuriyeti yönergelerini takip ediyor ve doğru önlemleri alıyoruz.

Yeşilyurt Bosch Servisi 0850 850 46 56

Yeşilyurt Bosch Yetkili Servisi | 4446333

İzmir ili Yeşilyurt ilçesi sınırları içerisinde hizmet almak için 4446333 numaralı Yeşilyurt Bosch Yetkili Servisi çağrı merkezinden randevu talep edebilirsiniz. Konum olarak Yeşilyurt da ziyaret edebileceğiniz ofisi bulunmayan Yetkili Servis Bayraklı Tepekule Mah. 2084/8 Sok. No:45 adresinde bulunmaktadır.. Dilerseniz Özel servis olarak Garantisi dolmuş Kombi ve Beyaz eşyalarınıza bizde hizmet verebiliriz.

Yeşilyurt Bosch Servisi 444 4 656

Yeşilyurt Bosch Beyaz Eşya Tamiri

 

Yeşilyurt tamir ekiplerimiz, yani bölgesel teknisyenlerimiz, Buzdolabı, Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi, Kurutma makinesi, Fırın, Ocak, Elektrikli süpürge gibi bir dizi Bosch ürünü konusunda eğitilmiştir. Tamir ve bakımı gerçekleştiren çalışanlarımızın her biri, evinize ve ailenize saygı duyarak nazik davranır. Detaylara verdiğimiz önem her seferinde kaliteyi garanti eder. Hızlı yanıt süreleri ve düşük işçilik ücretleri sunan Yeşilyurt Bosch Servisi, Bosch Beyaz Eşyaların onarım ve servislerinde uzmandır. Çamaşır makineniz bozulursa, güvenebileceğiniz bir yer bulmak her zaman kolay değildir, özellikle de garanti kapsamında değilse. Çoğu arıza için, çamaşır makinenizi tamir ettirmek, değiştirmekten çok daha ekonomiktir.

Yeşilyurt Bosch Ev Aletleri Hizmetleri

 

Yüksek verimli Bosch ev aletleri bakım ve onarım hizmetleri sunuyoruz. Sunulan hizmet yelpazesi geniştir ve bunlardan bazıları montaj, bakım, yenileme, kurulum, revizyon, elektrik işleri ve cihaz onarımını içerir. Tüm tamircilerimiz ve mühendislerimiz deneyimlidir ve tüm Türkiye ve AB çalışma yasaları ve yönetmeliklerine uygun olarak çalışırlar. Biz yaptığımız işe ticarethane olarak bakmıyoruz. Biz ; değerli Yeşilyurt Bosch kullanıcılarına hizmet sağlayan Uzmanlar topluluğuyuz. Orijinal yedek parçalar kullanarak bize olan güveninizi perçinliyoruz. Benzersiz, Yetkili Servis Kalitesinde, 12 ay garantili hizmetlerimizden yararlanmak için Yeşilyurt Bosch Servisi 0232 440 40 33 numaralı hattımızdan iletişime geçin. 

Yeşilyurt Bosch Servisi Karabağlar

Yeşilyurt

Bosch Servis

İhtiyaçlarınızda

Aynı Gün

 

Servis

 

Garantisi

bottom of page