top of page

Balçova Bosch Servisi

 

Hizmet Bölg. : Korutürk, Çağdaş Cd. No:38, 35330 Balçova/İzmir

 

Telefon : 0(232) 231 01 85

 

>>> Balçova Servis istasyonumuzda bulunan 8'in üzerinde kalifiye teknisyen ile yakınlarınızda bir profesyonel bulunduğundan emin olabilirsiniz.

 

Servis saatlerimiz :Sabah 09:00 Akşam 18:00

balcova-bosch-servisi.jpg

Çalışma sistemimiz 2 saat aralığı randevu sistemidir. Balçova Bosch Servisi hizmet verme sistemimiz yetkili servis kalitesinde özel servis hizmetidir. Bu sayede Balçova Bosch tüketicilerini ev ve iş yerlerinde servis beklemeden, programlarını aksatmamaları için olanak sağlamış oluruz.

 

Servis istasyonumuzda yapılan güvenlik kontrolleri, yedek parça değişimi, aksesuar temini ve işçilik hizmetleri 1 Yıl Endüstri Yönetmeliklerine göre Garantilidir. Beyaz eşyalarınız arızalandığında hayal kırıklığınızın ne kadar büyük olabileceğini biliyoruz ve bunu tamamen anlıyoruz. Örneğin, eviniz bir buzdolabı veya çamaşır makinesi olmadan normal şekilde çalışamaz. Bu tür durumların olumsuz etkilerini en aza indirmek için, Balçova Bosch Servisi ekibi ihtiyaçlarınıza yanıt vermeye hazırdır. 

12 AY İşçilik & Parça Garantisi

24 Saat İçinde Müdahale  

Garantisi

Covid-19 Tedbirleri Balçova Servisi

Hanenizde herhangi biri şüpheli veya doğrulanmış bir Koronavirüs (COVID-19) vakası olan biriyle yakın temas halindeyse, maalesef  Balçova Bosch Servisi hizmet veremeyecektir. Bu, mülkünüzdeki bir kişinin mevcut hükümet tavsiyeleri ve yönergeleri nedeniyle kendi kendini izole etmesi durumunda da geçerli olacaktır. İzolasyon süreniz sona erdiğinde bir servis rezervasyonu yapmanızı tavsiye ederiz. Siz ve teknisyenlerimiz için riski en aza indirgemek önemlidir, personellerimiz sosyal mesafe kurallarına uyarak tek başına çalışmayı talep edebilir, bu durumda mülkünüze geldiklerinde bunu sizinle görüşeceklerdir.

covid-19-bosch-servisi.jpg

Balçova Bosch Kombi Servisi

Kalifiye bir Kombi veya gaz güvenliğine kayıtlı teknisyen, Bosch Kombi sorunlarıyla karşılaştığınızda size uygun maliyetli onarım çözümleri sağlayabilir. Tamir edilebilirler, bu nedenle birkaç yıldır size hizmet ediyor olsa bile kombinizi değiştirmeyi düşünmenize gerek yoktur. Herkesin kombideki su basıncı sorunlarını gidermek için zamanı, bilgisi ve deneyimi yoktur. Örneğin, sadece basınç kaybına uğrayan bir kombinin nasıl onarılacağına dair uzman tavsiyelerimizi izlemeye çalışabilirsiniz , ancak asla başaracağınızın garantisi yoktur. Bu durumda, basınç sorunları nadiren bir parça değişimini gerektirdiğinden, kombi servis uzmanlığımıza başvurabilirsiniz.

 

Kombinizi aynı gün tamir etmek için mümkün olan her şeyi yapacak deneyimli teknisyenler ile çalışıyoruz. Tüm kombi arıza kodlarına aşinadırlar ve suyun ısınmaması, kapatılamaması, basıncın düşük olması, radyatörlerin çalışmaması vb. Gibi bir dizi sorunu giderebilirler. Balçova Bosch Kombi Servisi'ni acil olarak bir uzmana ihtiyacınız varsa, aramaktan çekinmeyin.

balcova-bosch-kombi-servisi.jpg
bottom of page