top of page

Narlıdere Bosch Servisi

 

Hizmet Bölg. : Ilıca, Zeytin Sk., 35000 Narlıdere/İzmir

 

Telefon : 0(232) 480 09 88

 

>>> Bosch Servis ekiplerimiz yıllar boyunca Teknik sözleşmeler kapsamında Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve Kombi faaliyetlerinde hizmet vermektedir.

 

Servis saatlerimiz : Sabah 09:00 Akşam 18:00

narlidere-bosch-servisi (1).jpg

Narlıdere Bosch Servisi demek, her hafta yüzlerce cihazı tamir etmek ; çamaşır makineleri, buzdolabı soğutucuları, bulaşık makineleri, fırınlar ve daha fazlası, bu nedenle Bosch Siemens Profilo marka cihazlar hakkında bir çok şey biliyoruz. Yetkili Bosch Servisi kalitesinde özel servis hizmeti veriyoruz. Cihazlara yakın ve doğrudan bir bağa sahibiz, bu da tüm tamir teknisyenlerimizin düzenli eğitim güncellemelerine ve teknik bilgilere erişebildiği anlamına gelir. Bu sizin için harika çünkü devamlı ne yaptığını bilen bir özel Narlıdere Bosch teknisyeni ile karşı karşıya geleceksin.

 

Soğutmayan bir buzdolabıyla ilgili hayal kırıklığını veya çalışmayan bir çamaşır makinesinin rahatsızlığını unutun! Bosch marka veya model ne ürününüz olursa olsun, hızlı bir şekilde servis hizmeti almak için bizi arayın.

 

Arızalı cihazlarınızı evinizde tamir edebiliriz ve bu görevi hızlı ve düşük bir fiyata yerine getirebiliriz. Sahip olduğunuz Bosch markanın cihazlarını tamir ediyor muyuz? Elbette! Narlıdere Bosch Servisi olarak markanın çalışma prensibi hakkında engin ve zengin bilgiye sahibiz.

 

Servis sektörü hızla değişirken bizde istasyonumuz ve Teknik ekibimiz ile yeniliğe öncülük ederek güncel stabil onarımlar, cep yakmayan tamiratlar  ve yaşam alanlarınıza pozitif katkılar sağlayan yaratıcı yenilikci optimizasyonlar üretiyoruz.

12 AY İşçilik & Parça Garantisi

24 Saat İçinde Müdahale  

Garantisi

Narlıdere Bosch Kombi Servisi

 

Kışın çok soğuk olan bir evde yaşamaktan bıktınız mı? Siz ve aileniz tüm yıl boyunca rahat olmayı hak ediyorsunuz. Bu nedenle Kombi uzmanları, Narlıdere bölgelerindeki müşterilere Bosch hizmeti sunmaktadır. Ekibimiz mülkünüzün her mevsim rahat bir sıcaklıkta olmasını sağlayacaktır. Kış, Narlıdere'de yılın güzel bir zamanı olabilir. Bununla birlikte, evinizi tatmin edici bir şekilde sıcak ve konforlu tutamadığınız mevsimin tadını çıkarmak çok daha zordur. Neyse ki sizin için, Narlıdere istasyonumuzdaki profesyonellerle  Kombi Servis hizmeti planlarken böyle bir sorun yaşamayacaksınız. Bölgedeki ev sahiplerine kış mevsiminde büyük konforun keyfini çıkarmaları için yardımcı oluyoruz. 2001'den beri. Bugün piyasada, bazıları diğerlerinden tamamen farklı şekillerde çalışan birçok harika Kombi Servisi var. Yine de hepsi ortak en az bir özelliği paylaşıyorlar. Tüm kombiler, yıllarca doğru, verimli ve güvenli bir şekilde çalışacaksa, profesyonelce kurulmalı ve bakımı yapılmalıdır. Bu nedenle, ısıtma tesisatı, değişim, onarım ve bakım ihtiyaçlarınızı ekibimizin karşılamasına izin vermelisiniz.

narlidere-bosch-kombi-servisi.jpg
bottom of page