top of page

Güzelbahçe Bosch Servisi

 

Atatürk, 447. Sk. No:6, 35310 Güzelbahçe/İzmir

Telefon : 0(232) 480 05 43

>>> Güzelbahçe ve çevre ilçelere aynı gün servis sağlayan M.E.B ve Gazmer onaylı teknisyenlerimiz ekonomik çözümler sunuyor.

 

Servis saatlerimiz : Sabah 09:00 Akşam 18:00

guzelbahce-bosch-servisi.jpg

Servis sektörünün ve servis havuzunun kurumsal doğuşunu en şeffaf şekilde temsil ve organize etmek istiyoruz. Bosch Yetkili Servisi kalitesinde özel servis hizmeti sağlıyoruz. Profesyonel müdahaleler, ayrıcalıklı hizmetler ve teknik servis konusundaki uzmanlığımız ile Bosch Siemens Profilo marka ürünlerinize ihtiyacınız olan hizmeti sunmak istiyoruz.

Güzelbahçe Bosch Servisi olarak bizim amacımız siz Bosch kullanıcılarının cihazlarından maksimum kesintisiz fayda ve verim sağlamasıdır. 

Teorik ve pratik bilginin teknoloji ile harmanlanmış halini siz Güzelbahçe Bosch kullanıcılarına sunmak tek hedefimiz. 

12 AY İşçilik & Parça Garantisi

24 Saat İçinde Müdahale  

Garantisi

Covid-19 Önlemleri Güzelbahçe Bosch Servisi

> Bu zorlu dönemde cihazlarınıza normalden daha fazla güveniyor olabileceğinizi biliyoruz. Bu nedenle, ihtiyaç duyduğunuzda yardım sağlamaya kararlıyız. ​

> Müşterilerimizin ve teknisyenlerimizin güvenliği en büyük önceliğimizdir, bu nedenle Hükümet kurallarına uyuyor ve doğru önlemleri alıyoruz.

> Ekiplerimizin yeni normale adapte olmalarından gurur duyuyoruz ve ülke çapındaki uzman servis ağımız her gün binlerce Bosch ürünleri onarım ve değişimi sağlamaya devam ediyor.

guzelbahce-bosch-covid.jpg

Güzelbahçe Bosch Kombi Servisi

Ekibimizle çalışırken ihtiyaç duyabileceğiniz her ısıtma hizmetini tek bir yerde bulacaksınız.  Modern Kombiler oldukça güvenilir olmakla birlikte, gerçek şu ki, sonunda kombinizde bir sorunla karşılaşacaksınız. Bunu yaptığınızda, hızlı bir Bosch kombi servisi, sisteminizin büyük ölçüde hasar görme riskini en aza indirmeye yardımcı olacaktır. Hızlı hareket etmek de güvenliğinizi korumanıza yardımcı olacaktır. Bosch Kombi teknisyenlerimiz, ihtiyaç duyulduğunda kaliteli onarım hizmeti verebilmelerini sağlamak için Bosch Kombi modelleri konusunda eğitilmiştir.

Zaman içinde Bosch Kombi cihazınızın kalitesini korumanın bir başka mükemmel seçeneği de rutin ısıtma bakım hizmetlerini programlamaktır . Isıtıcılarınızda düzenli temizlik ve ayarlama hizmetleriyle, daha maliyetli onarım ihtiyacını ortadan kaldırmanız olasıdır. Ayrıca, sisteminiz daha verimli ve etkili bir şekilde çalışabilecek ve kombinizi aileniz için ideal sıcaklıkta çalıştırmak için gereken enerji miktarını azaltacaktır.

Bosch-kombi-guzelbahce-servis.jpg
bottom of page