top of page

Buca Bosch Servisi

 

Hizmet Bölg. : Adatepe Mahallesi Kıbrıs Caddesi 17/a 35000 Buca/İzmir

Telefon : 0(232) 231 01 85

>>> Mükemmeliyetçi, detaylara önem veren, teknik onarımları en iyi standartlarda yapan Buca Servis istasyonumuz, Tüketicilere her konuda pozitif yaklaşır.

Servis saatlerimiz : Sabah 09:00 Akşam 18:00

buca-bosch-servisi (2).jpg

Sabah 09:00 akşam 18:00 saatleri arasında, 2 saat aralığı randevu sistemi ile çalışan istasyonumuz, Buca Bosch tüketicilerini ev ve iş yerlerinde servis beklemeden, programlarını aksatmamaları için olanak sağlar. Buca Bosch Servisi, bütçenizi düşünerek sorunsuz onarımlar yapar. Sorun oluştarabilecek parçaları önceden tespit ederek, ardı arkası kesilmeyen arızaların önüne geçer. Sadece İzmir Buca Şirinyer sınırları içine Servis sağlayan mobil şubemizde diğer şubeler gibi Arıza Tespit Ücreti 300,00 ₺ dir. Tüketicinin 15 gün içerisinde yaptırmaya karar vermesi durumunda bu ücret yapılan onarımdan düşecektir.

Özel servis hizmeti veren Buca Bosch Servisi şubemiz yapılan hizmete fatura , fiş düzenleyerek yapılan onarım ve değişen yedek parçaya 1 yıl garanti sağlar.

12 AY İşçilik & Parça Garantisi

24 Saat İçinde Müdahale  

Garantisi

Covid-19 Pandemi Süreci

 

İzmir Buca Bosch Servisi Covid-19 pandemi döneminde temassız ödeme, havale ile ödeme ve kredi kartı ile ödeme kabul etmektedir. Ayrıca servis teknisyenlerimiz tek kullanımlık galoş ve maske kullanmaktadır. Buca Bosch Servisi olarak ufak ev aletlerini de süpürge mutfak robotu vs. evinizden gelip alıyor arıza tespitini yapıp size telefonda bilgisini veriyoruz. Buca Bosch Servisi atelyesine alınan tüm cihazlar dezenfekte edilip streç ile sarılarak nakliyesi yapılır ve teslim edilir. Servis'e alınan tüm beyaz eşyalarınız tarafımızca sigortalanır. Saha personellerimiz her sabah termal cihazlar ile ısı ölçümü yapılarak kontrol edilir.

buca-bosch-yetkili-servisi (1).jpg

Buca Bosch Kombi Servisi

 

Biz, olağanüstü müşteri hizmetleri ve mutluluğu için Buca'da harika bir üne sahip, kombi tamir ve kombi montaj mühendislerinden oluşan özel bir ekibiz. Basit bir kombi servisinden yeni çevre dostu kombi sistemlerinin kurulumuna dair ne varsa Buca Bosch Kombi Servisi yardım etmek için her zaman hazırdır. Umarız hiçbir zaman hizmetlerimizi aramanıza gerek kalmaz, ancak Bosch Kombi onarımı veya kalitesinin korunması konusunda yardıma ihtiyacınız olduğunu fark ederseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

buca-bosch-kombi-servisi (1).jpg
bottom of page