Buca Bosch Servisi

Hizmet Bölg:

35000 Buca/İzmir

Mükemmeliyetçi, detaylara önem veren, teknik onarımları en iyi standartlarda yapan Buca Servis istasyonumuz, Tüketicilere her konuda pozitif yaklaşır.

Servis saatlerimiz

Sabah 09:00 Akşam 18:00

 Sabah 09:00 akşam 18:00 saatleri arasında, 2 saat aralığı randevu sistemi ile çalışan istasyonumuz, Buca Bosch tüketicilerini ev ve iş yerlerinde servis beklemeden, programlarını aksatmamaları için olanak sağlar..

 

Sadece İzmir Buca Şirinyer sınırları içine Servis sağlayan mobil şubemizde diğer şubeler gibi Arıza Tespit Ücreti 70,00 tl dir. Tüketicinin 15 gün içerisinde yaptırmaya karar vermesi durumunda bu ücret yapılan onarımdan düşecektir.

Özel servis hizmeti veren Buca Bosch Servisi şubemiz yapılan hizmete fatura , fiş düzenleyerek yapılan onarım ve değişen yedek parçaya 1 yıl garanti sağlar.

Ben Kübra

Neden biz en iyiyiz >

Covid 19 Pandemi Süreci

İzmir Buca Bosch Servisi Covid-19 pandemi döneminde temassız ödeme, havale ile ödeme ve kredi kartı ile ödeme kabul etmektedir. Ayrıca servis teknisyenlerimiz tek kullanımlık galoş ve maske kullanmaktadır. Buca Bosch Servisi olarak ufak ev aletlerini de süpürge mutfak robotu vs. evinizden gelip alıyor arıza tespitini yapıp size telefonda bilgisini veriyoruz. Buca Bosch Servisi atelyesine alınan tüm cihazlar dezenfekte edilip streç ile sarılarak nakliyesi yapılır ve teslim edilir. Servis'e alınan tüm beyaz eşyalarınız tarafımızca sigortalanır. Saha personellerimiz her sabah termal cihazlar ile ısı ölçümü yapılarak kontrol edilir.

NUMARALARIMIZ
EMAİL
AÇIK SAATLER

Pzt - Cmt: 07:00 - 22:00

Tel: 0(232) 440 40 33 | Fax: 231 01 85

30 YILLIK DENEYİM

İzmir Bosch kullanıcıları için uzun süredir özel servis hizmeti vermekteyiz.

Yedek Parça Fiyat Listesi
  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Instagram Social Icon

Sitemizde ve duyurularımızda kullandığımız logolar bilgilendirme amaçlıdır. Bosch Siemens Profilo markalarının özel servisi olarak hizmet vermekteyiz.