Çiğli Bosch Servisi

 

Hizmet Bölg. : Çiğli/İzmir

 

Telefon : 0(232) 440 40 33

 

>>> 1 Yıl Garantili Onarım - Aynı Gün Müdahale !

 

Servis saatlerimizSabah 09:00 Akşam 18:00

cigli-bosch-servis.jpg

Çiğli bölgesi beyaz eşya , klima ve kombi cihazlarınıza Yetkili servis kalitesinde garantili özel servis hizmeti almak için Çiğli Bosch Servisi'nden arıza kaydı oluşturabilirsiniz.​

 

Garanti süresi dolan arızalı cihazlarınız için merdiven altı tamircilere fahiş ücretler ödeyerek tamir yaptırmaktan kaçının. İş bitimi gelen teknisyenlerden üzerinde açık adresi ve telefonu yazılı garanti formu (servis fişi) isteyin.

 

Bosch marka cihazınızdan uzun yıllar randıman almak istiyorsanız evinize servis çağırırken lütfen hassas davranın.

12 AY İşçilik & Parça Garantisi

24 Saat İçinde Müdahale  

Garantisi

Covid - 19 Pandemi önlemleri alıyor, hem tüketicimizi hem kendimizi koruyoruz. Maske ve galoş kullanıyor her sabah ısı kontrolü yapıyoruz. Her Servis arası ekipmanlarımızın dezenfektasyonunu yapıyoruz.

Çiğli Bölgesi hizmet kapasitemiz +plus servis seviyesindedir. Bu da Çiğli Bosch kullanıcılarına olumlu yönde yansımaktadır.

Çiğli Bosch Kombi Servisi

 

Servis müdahalesi gereken Bosch kombi cihazlarınıza ''Yanıcı Gazla Çalışan Cihazlara Müdahale'' belgelerimiz ile Servis sağlıyoruz. Değiştirilen kombi parçalarına ''12'' ay Garanti veriyoruz. Bosch Kombi Bakımı, Bosch Kombi Petek Temizliği, Bosch Kombi Oda Termostatı Montajı, Bosch Kombi Gaz Valfi Gaz Ayarı gibi hassas onarımları Profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. %100 Tüketici Memnuniyeti ile hizmetlerine devam eden Çiğli Bosch Kombi Servisi ''Arıza Tespit ve Yol Ücreti'' olarak 70.00₺ almaktadır. Kombi bakımı yaptırmak isterseniz bu ücret 150.00₺ dir. Tesisat temizliği, Petek Temizliği ve Kombi bakımını aynı anda yaptırmak isterseniz ödemeniz gereken ücret Toplam 350.00₺ dir.

cigli-bosch-kombi-servisi.jpg

Çiğli Bosch Servisi Telefonu

Çiğli Servis hizmeti ile sabit fiyatlı bir Bosch cihaz onarımı rezervasyonu yapmak, cihazınızı tamir ettirmenin kolay yoludur. Çiğli Bosch Servisi Telefon numaraları : 0(232) 440 40 33 >> 444 46 56 >>  Teknisyen ağımız yerel bölgeniz Çiğli'de 6 gün 12 saat servis sağlamaktadır. Sorunlarınızı gidermek için Telefon'un diğer ucunda çağrılarınızı bekliyoruz.

cigli-bosch-servisi-telefonu.jpg