top of page

Çiğli Bosch Servisi

 

Hizmet Bölg. : Çiğli/İzmir

 

Telefon : 0(232) 231 01 85

 

>>> 1 Yıl Garantili Onarım - Aynı Gün Müdahale !

 

Servis saatlerimizSabah 09:00 Akşam 18:00

cigli-bosch-servisi (3).jpg

Çiğli bölgesi beyaz eşya , klima ve kombi cihazlarınıza Yetkili servis kalitesinde garantili özel servis hizmeti almak için Çiğli Bosch Servisi'nden arıza kaydı oluşturabilirsiniz.​

 

Garanti süresi dolan arızalı cihazlarınız için merdiven altı tamircilere fahiş ücretler ödeyerek tamir yaptırmaktan kaçının. İş bitimi gelen teknisyenlerden üzerinde açık adresi ve telefonu yazılı garanti formu (servis fişi) isteyin.

Beyaz Eşya, Kombi ve Klima cihazlarına montaj ve garanti sonrası bakım, onarım, tamir hizmeti veren özel Menemen servis istasyonumuz yapılan onarımlara garanti fişi düzenleyerek değişen orjinal yedek parçalara 1 yıl garanti vermektedir.

İzmir Çiğli Bosch Servisi Çiğli bölgesi için Aynı Gün Müdahale garantisi veriyor. Yetkili Servis kalitesinde özel servis hizmeti sağlayan firmamız güler yüzlü sertifika sahibi saha uzman personelleri ile fark yaratmaya devam ediyor. Siz de arızası bulunan Bosch Çamaşır makineniz, Bulaşık makineniz ve Bosch Kombiniz için Yetkili Bosch Servisi kalitesinde özel servis hizmeti veren istasyonumuzdan randevu alabilirsiniz.

 

Bosch marka cihazınızdan uzun yıllar randıman almak istiyorsanız evinize servis çağırırken lütfen hassas davranın.

12 AY İşçilik & Parça Garantisi

24 Saat İçinde Müdahale  

Garantisi

Covid - 19 Pandemi önlemleri alıyor, hem tüketicimizi hem kendimizi koruyoruz. Maske ve galoş kullanıyor her sabah ısı kontrolü yapıyoruz. Her Servis arası ekipmanlarımızın dezenfektasyonunu yapıyoruz.

Çiğli Bölgesi hizmet kapasitemiz +plus servis seviyesindedir. Bu da Çiğli Bosch kullanıcılarına olumlu yönde yansımaktadır.

Çiğli Bosch Kombi Servisi

 

Servis müdahalesi gereken Bosch kombi cihazlarınıza ''Yanıcı Gazla Çalışan Cihazlara Müdahale'' belgelerimiz ile Servis sağlıyoruz. Değiştirilen kombi parçalarına ''12'' ay Garanti veriyoruz. Bosch Kombi Bakımı, Bosch Kombi Petek Temizliği, Bosch Kombi Oda Termostatı Montajı, Bosch Kombi Gaz Valfi Gaz Ayarı gibi hassas onarımları Profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. %100 Tüketici Memnuniyeti ile hizmetlerine devam eden Çiğli Bosch Kombi Servisi ''Arıza Tespit ve Yol Ücreti'' olarak 350.00  almaktadır. Kombi bakımı yaptırmak isterseniz bu ücret 1000₺ dir. Tesisat temizliği, Petek Temizliği ve Kombi bakımını aynı anda yaptırmak isterseniz ödemeniz gereken ücret Toplam  1500.00₺ dir. 

 

Hassas çalışıyor ve titiz davranıyoruz. Arızalı Bosch marka cihazları ivedi şekilde onarıyor Tüketiciyi mağdur etmiyoruz. Bosch logolu Kombi cihazlarınız için Servis talep formu doldurabilir yada bizi doğrudan arayabilirsiniz. Bosch Kombiniz hata kodu veriyor, su eksiltiyor, petekler ısınmıyor yada sıcak su vermiyor olabilir. Bu arızalar genelde karşılaşılan parça değişimine gerek kalmadan onarılması mümkün arızalardır.

Çiğli Bosch Kombi Servisi olarak gereksiz parça değişiminden kaçıyor, mümkün olan en ekonomik onarımı gerçekleştiriyoruz. Arızalı kombi elektronik kartlarını bile ilk test cihazından geçiriyor mümkünse revizyon ediyoruz. 

cigli-bosch-kombi-servisi (1).jpg

Çiğli Bosch Buzdolabı Servisi


Bosch buzdolapları mutfaklarınızda mutlak güvenilirliği temsil eder. Sessizlik, verimlilik ve entegre tasarım standartlarını sürekli olarak yükseltmesiyle tanınan Bosch buzdolapları, deformasyon sonucu arızaya sebebiyet verebilmektedir. Kullanım ömrünü uzatmak için ara sıra onarım gerektirir.

 

Çiğli Bosch Buzdolabı Servisi aynı gün müdahalede bulunarak gıdalarınız çözülmeden onarımı gerçekleştiriyor. Teknisyenlerimiz, nereden satın alırsanız alın Bosch Buzdolaplarını tamir etme konusunda son derece niteliklidir. Ve tüm Bosch Servis onarımları 90 günlük memnuniyet garantisi kapsamındadır, bu nedenle işimizin kalitesinin arkasındayız. Eski modellerden en yeni dokunmatik cam kapı Bosch buzdolabı modellerine kadar onarım hizmetlerimiz sizi her yönüyle karşılar. Çiğli Bosch Buzdolabı Servisi olarak hem parçalarımız hem de işçiliğimiz için kapsamlı bir garanti sunuyoruz.

Çiğli Bosch Servisi Çiğli/İzmir


Yerel servis istasyonları, konumunuza en yakın ekipleri randevularınızla buluşturur.

Çiğli/İzmir Bosch Servis teknisyenleri aynı gün onarımlar ile fark yaratıyor.

Sürpriz maliyetler olmaması için teknisyenlerimiz herhangi bir tekrar ziyareti gerektiğinde ücret talep etmezler.

 

Eğitimli ve nitelikli onarım personellerimiz, müşterilerimizin cihazlarını mümkün olduğunca hızlı ve verimli bir şekilde tamir etmeye kendini adamıştır, çünkü sizin memnuniyetiniz bizim en büyük endişemizdir.

Özel Çiğli Bosch Servisi olarak sizlerin tüm endişelerini anlıyoruz, size ve cihazınıza hassas davranıyoruz.

Çiğli Bosch Beyaz Eşya Tamiri

 

Çiğli tamir ekiplerimiz, yani bölgesel teknisyenlerimiz, Buzdolabı, Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi, Kurutma makinesi, Fırın, Ocak, Elektrikli süpürge gibi bir dizi Bosch ürünü konusunda eğitilmiştir.

Tamir ve bakımı gerçekleştiren çalışanlarımızın her biri, evinize ve ailenize saygı duyarak nazik davranır. Detaylara verdiğimiz önem her seferinde kaliteyi garanti eder. Hızlı yanıt süreleri ve düşük işçilik ücretleri sunan Çiğli Bosch Servisi, Bosch Beyaz Eşyaların onarım ve servislerinde uzmandır. Çamaşır makineniz bozulursa, güvenebileceğiniz bir yer bulmak her zaman kolay değildir, özellikle de garanti kapsamında değilse. Çoğu arıza için, çamaşır makinenizi tamir ettirmek, değiştirmekten çok daha ekonomiktir.

Çiğli Bosch Ev Aletleri Hizmetleri
 

Yüksek verimli Bosch ev aletleri bakım ve onarım hizmetleri sunuyoruz. Sunulan hizmet yelpazesi geniştir ve bunlardan bazıları montaj, bakım, yenileme, kurulum, revizyon, elektrik işleri ve cihaz onarımını içerir. Tüm tamircilerimiz ve mühendislerimiz deneyimlidir ve tüm Türkiye ve AB çalışma yasaları ve yönetmeliklerine uygun olarak çalışırlar. Biz yaptığımız işe ticarethane olarak bakmıyoruz. Biz ; değerli Çiğli Bosch kullanıcılarına hizmet sağlayan Uzmanlar topluluğuyuz. Orijinal yedek parçalar kullanarak bize olan güveninizi perçinliyoruz. Benzersiz, Yetkili Servis Kalitesinde, 12 ay garantili hizmetlerimizden yararlanmak için Çiğli Bosch Servisi 0232 231 01 85 numaralı hattımızdan iletişime geçin. 

Çiğli Bosch Servisi Telefonu

Çiğli Servis hizmeti ile sabit fiyatlı bir Bosch cihaz onarımı rezervasyonu yapmak, cihazınızı tamir ettirmenin kolay yoludur. Çiğli Bosch Servisi Telefon numaraları : 0(232) 231 01 85  Teknisyen ağımız yerel bölgeniz Çiğli'de 6 gün 12 saat servis sağlamaktadır. Sorunlarınızı gidermek için Telefon'un diğer ucunda çağrılarınızı bekliyoruz.

cigli-bosch-servisi-telefonu.jpg
bottom of page