top of page

Yıldız Cd. No: 81 İzmir

 Kombi Servisi İzmir

Tüm İzmir'e Aynı Gün Servis hizmeti sağlayan İzmir Vaillant Kombi Servisi yapılan onarım ve bakımlara servis raporu düzenleyerek değişen kombi yedek parçalarını 1 Yıl garanti altına almaktadır.

Müşteri Merkezi

444 46 56

İzmir Kombi Bakımı

Periyodik olarak yapılan kombi bakımları ; kombinizin içinde bulunan yedek parçaların kullanım ömrünü uzatmak ile birlikte , daha az enerji ile daha fazla ısıtma yapacağı için doğalgaz faturanız da önemli derece de ekonomi sağlar.

İzmir  Kombi Arıza Tespiti

Uzman Kombi Teknisyenleri Hassas ölçüm aletleri ile yapılan kontroller ve ölçümler sonucunda tespitleri hakkında sizleri bilgilendiriyor. Değişmesi veya onarılması gereken parçalar hakkında rapor tutuyor.

Arıza tespit ve yol ücreti 50.00 TL

İzmir Kombi Bakımı

Profesyonel Buderus Kombi teknisyenleri kombinizde bulunan 18 hassas noktayı el ile, göz ile ve ölçüm aletleri ile kontrol eder. Gerekli gaz ayarı, bar ayarı yapılır ve yanma odası, filitreleri, eşanjörü temizlenir.

Kombi Bakım ücreti 100.00 TL

İzmir Petek Temizligi

Yüksek basınçlı temizleme makinelerimiz ile peteklerin içerisinde biriken, oluşan tortuları tesisattan atarız.Bu sayede petekler hava yapmaz ve güçlü ısınma sağlar.

Petek temizleme ücreti max. 3+1 daire için 300,00 TL .

Viessmann Kombi Yedek Parçaları 1 Yıl Garantilidir

Yenisi ile değişen yedek parçalar tutanak düzenlenerek 1 Yıl garanti altına alınır. 1 Yıl zarfında aynı parçanın arızalanması durumunda ücretsiz yenisi ile değiştirilir.

buderus-servis.jpg

Buderus Kombi Servisi İzmir

kocaeli-baymak-kombi-servisi.jpg

Baymak Kombi Servisi İzmir

vaillant.jpg

Vaillant Kombi Servisi İzmir

viessman-kombi-.jpg

Viessmann Kombi Servisi İzmir

bottom of page