top of page

Yıldız Cd. No: 81 İzmir

Müşteri Merkezi

444 46 56

Bosch Kombi Servisi İzmir

Tüm İzmir'e Aynı Gün Servis hizmeti sağlayan İzmir Bosch Kombi Servisi yapılan onarım ve bakımlara servis raporu düzenleyerek değişen kombi yedek parçalarını 1 Yıl garanti altına almaktadır. Tüm ücretler sabittir ve teşhis, onarım işleri ve teknisyen tarafından sağlanan kombi parçalarının montajı ve tedariğini içerir. Ancak parçalar ayrıca ücretlendirilir. Bosch Kombi servisi'nin tamamlanmasının ardından yazılı bir garanti belgesi alacaksınız. Parçaların sipariş edilmesi gerekiyorsa, sipariş için bir fiyat teklifi alacaksınız ve ikinci bir ziyaret için randevu oluşturulacaktır. İkinci ziyaret sadece sipariş edilen parçaların maliyetini içerecektir. Parça teslimi, tedarik veya kurulum ücreti yoktur.

izmir-bosch-kombi-servisi.jpg

İzmir Bosch Kombi Bakımı

Periyodik olarak yapılan kombi bakımları ; kombinizin içinde bulunan yedek parçaların kullanım ömrünü uzatmak ile birlikte , daha az enerji ile daha fazla ısıtma yapacağı için doğalgaz faturanız da önemli derece de ekonomi sağlar. Bosch uzmanları sadece Kombi tamir etmekle kalmaz, aynı zamanda tüketicilere uzun vadede Kombi cihazından en iyi şekilde nasıl yararlanabilecekleri konusunda tavsiyelerde bulunur. İhtiyaçlarınıza ve modelinize özel Kombi bakımı almak için istediğiniz zaman iletişime geçin. Eviniz için doğru olan A Sınıfı, enerji verimli bir kombi kullanmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Oda termostatı fiyatları için bizi arayın.

bosch-kombi-bakımı.jpg

İzmir Bosch Kombi Arıza Tespiti

Uzman Kombi Teknisyenleri Hassas ölçüm aletleri ile yapılan kontroller ve ölçümler sonucunda tespitleri hakkında sizleri bilgilendiriyor. Değişmesi veya onarılması gereken parçalar hakkında rapor tutuyor.

Arıza tespit ve yol ücreti 70.00 ₺

İzmir Bosch Kombi Bakımı

Profesyonel Bosch Kombi teknisyenleri kombinizde bulunan 18 hassas noktayı el ile, göz ile ve ölçüm aletleri ile kontrol eder. Gerekli gaz ayarı, bar ayarı yapılır ve yanma odası, filitreleri, eşanjörü temizlenir.

Kombi Bakım ücreti 100.00 TL

İzmir Petek Temizligi

Yüksek basınçlı temizleme makinelerimiz ile peteklerin içerisinde biriken, oluşan tortuları tesisattan atarız.Bu sayede petekler hava yapmaz ve güçlü ısınma sağlar.

Petek temizleme ücreti max. 3+1 daire için 300,00 TL .

Bosch Kombi Yedek Parçaları 1 Yıl Garantilidir

Yenisi ile değişen yedek parçalar tutanak düzenlenerek 1 Yıl garanti altına alınır. 1 Yıl zarfında aynı parçanın arızalanması durumunda ücretsiz yenisi ile değiştirilir.

4 basit adımda Kombinizi eski ihtişamına kavuşturmak için;

1.

Bosch kombi servisinden hemen randevu oluşturun

2.

Adresinize Uzman Sertifika sahibi teknisyen gelecek

3.

Sorunu güvenilir bir şekilde çözmek için uygun araçlar ve yedek parçalar kullanacaktır

4.

Teknisyen servis sonunda ücretsiz bir genel kontrol gerçekleştirecek.

bottom of page