Bayraklı Bosch Servisi

Hizmet Bölg:

35000 Bornova/İzmir

Önce Güven sloganıyla servis sağlayan özel Bayraklı Bosch Servisi, periyodik bakımları ve kesintisiz teknik desteğiyle Bosch, Siemens, Profilo marka cihazlarınızdan daha uzun yıllar verim almanızı sağlar.

Servis saatlerimiz

Sabah 09:00 Akşam 18:00

Bayraklı Bosch Servisi Beyaz Eşya, Kombi Ve Klima ürünlerinize, aynı gün yetkili servis kalitesinde özel servis hizmeti veriyor. Sabah 09:00 akşam 18:00 saatleri arasında, 2 saat aralığı randevu sistemi ile çalışan istasyonumuz, Bosch kullanıcılarını evde servis beklemeden, gün içi programlarını gerçekleştirmeleri için olanak sağlar.

Bosch Servis Teknik Saha Personellerimiz, daimi eğitim ve seminerlere katılarak kullanıcılara daha iyi deneyim yaşatmak, yeni model makinelere daha hakim olarak arızaları daha kısa sürede faal duruma getirmek için çalışırlar.

Sadece İzmir Bayraklı sınırları içine Servis sağlayan mobil şubemizde diğer şubeler gibi Arıza Tespit Ücreti 50,00 tl dir. Tüketicinin 15 gün içerisinde yaptırmaya karar vermesi durumunda bu ücret yapılan onarımdan düşecektir.

Ben Kübra

Neden biz en iyiyiz >

NUMARALARIMIZ
EMAİL
AÇIK SAATLER

Pzt - Cmt: 07:00 - 22:00

Tel: 0(232) 440 40 33 | Fax: 231 01 85

30 YILLIK DENEYİM

İzmir Bosch kullanıcıları için uzun süredir özel servis hizmeti vermekteyiz.

Yedek Parça Fiyat Listesi
  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Instagram Social Icon

Sitemizde ve duyurularımızda kullandığımız logolar bilgilendirme amaçlıdır. Bosch Siemens Profilo markalarının özel servisi olarak hizmet vermekteyiz.