top of page

Bayraklı Bosch Servisi

 

Hizmet Bölg.35000 Bayraklı/İzmir

 

Telefon : 0(232) 231 01 85

 

>>> Önce Güven sloganıyla servis sağlayan özel Bayraklı Bosch Servisi, periyodik bakımları ve kesintisiz teknik desteğiyle Bosch, Siemens, Profilo marka cihazlarınızdan daha uzun yıllar verim almanızı sağlar.

 

Servis saatlerimizSabah 09:00 Akşam 18:00

bayrakli-bosch-servisi (1).jpg

Covid-19 Pandemi sürecinde Bosch kullanıcılarının ve tüm Personellerimizin güvenliği ve sağlığı için Maske ve Galoş kullanıyor, her hizmet arasında ekipmanlarımızın dezenfektasyonunu yapıyoruz.

Bayraklı Bosch Servisi Beyaz Eşya, Kombi Ve Klima ürünlerinize, aynı gün yetkili servis kalitesinde özel servis hizmeti veriyor. Sabah 09:00 akşam 18:00 saatleri arasında, 2 saat aralığı randevu sistemi ile çalışan istasyonumuz, Bosch kullanıcılarını evde servis beklemeden, gün içi programlarını gerçekleştirmeleri için olanak sağlar.

Bosch Servis Teknik Saha Personellerimiz, daimi eğitim ve seminerlere katılarak kullanıcılara daha iyi deneyim yaşatmak, yeni model makinelere daha hakim olarak arızaları daha kısa sürede faal duruma getirmek için çalışırlar.

Sadece İzmir Bayraklı sınırları içine Servis sağlayan mobil şubemizde diğer şubeler gibi Arıza Tespit Ücreti 300,00 ₺ dir. Tüketicinin 15 gün içerisinde yaptırmaya karar vermesi durumunda bu ücret yapılan onarımdan düşecektir.

12 AY İşçilik & Parça Garantisi

24 Saat İçinde Müdahale  

Garantisi

Bayraklı Bosch Kombi Servisi

 

Saha Kombi personellerimiz en yüksek Tüketici hizmeti standartlarını uygular. Bosch Kombi ürünlerinizin her defasında düşük bir maliyetle onarılmasını garanti etmek için müşteri hizmetlerini etkili, profesyonel servis hizmetleriyle birleştiriyoruz. Kombi Bakımı 1000.00₺ Kombi ve Petek Temizliği 2500.00₺ dir. Organik Hizmet farkını özel Bayraklı Bosch Kombi Servisi ile yaşayabilirsiniz. Tamamen doğa dostu çözümlemeler, hızlı ziyaret ve güler yüz :) olmazsa olmazlarımızdan. 

bayrakli-bosch-kombi-servisi (1).jpg

Bayraklı Bosch Beyaz Eşya Servisi

 

30 yıllık Bosch tecrübesi ile Bayraklı Bosch Servisi size güvenilir bir hizmet sunuyor. Son derece kalifiye saha teknisyenlerimiz, Buzdolabı onarımı, Çamaşır, Bulaşık, Kurutma makinesi onarımı gibi ihtiyacınız olan tamiratları 12 ay garantili olarak sizelere sağlıyor. Bosch çamaşır makinelerini tamir etme konusunda uzun bir deneyime sahip olan Bayraklı ve çevresindeki teknisyenlerimiz neredeyse tüm olası arızaları görmüşlerdir ve genellikle tek bir ziyarette bozulan çamaşır makinenizi teşhis edip tamir edebilirler.

bayrakli-bosch-servisi-telefonu.jpg
bottom of page