top of page

Gaziemir Bosch Servisi

 

Adres : Gazi Mahallesi, 25. Sk. No:29, 35410 Gaziemir/İzmir

Telefon : 0(232) 480 04 56

 

>>> Bosch Siemens Profilo kullanıcılarının koşulsuz memnuniyeti ve teknisyenlerimizin azmi vizyonumuzun yapı taşlarını oluşturmaktadır.

 

Servis saatlerimizSabah 09:00 Akşam 18:00

gaziemir-bosch-servisi.jpg

 Sabah 09:00 akşam 18:00 saatleri arasında, 2 saat aralığı randevu sistemi ile hizmet veren özel Gaziemir Bosch Servisi, Gaziemir Bosch tüketicilerini ev ve iş yerlerinde servis beklemeden, programlarını aksatmamaları için olanak sağlar..

 

Konumu dolayısı ile sınır ilçelere yakın olan Gaziemir istasyonu, Sarnıç ve Görece ilçelerine arıza kaydı oluşturabiliyor. Arıza Tespit Ücreti 70,00 ₺ dir. Müşterinin isteği doğrultusunda akşam 6 dan sonra bu servis şubemiz hizmet vermektedir. Organize ve planlı çalışarak doğabilecek hataları minimize ederiz. Gaziemir Bosch servisi istenmeyen sürprizlere yer vermez çünkü; denetim mekanizmamız daimi çalışır.

12 AY İşçilik & Parça Garantisi

24 Saat İçinde Müdahale  

Garantisi

Gaziemir Bosch Kombi Servisi

 

Kombiniz su sızdırıyor mu? Petekler soğuk mu? Yoksa musluklarınızdan  sıcak su gelmiyor mu? Ekibimiz sorunlarınızı çözmek için 7/24 yardıma hazır. Gaziemir Bosch Kombi Servisi teknisyenleri tamamı, arkalarında uzun yıllara dayanan deneyime sahip Gaz Güvenliğine kayıtlıdır. Bosch Kombi cihazınızı, özellikle o sinir bozucu Kış aylarına kadar bakıma tabi tutmak önemlidir. Tüm yıl boyunca Kombi ve Petek bakımı ve gaz güvenliği kontrolleri sunuyoruz, böylece Kombinize en çok ihtiyaç duyduğunuz anda sağlıklı ve emniyetli olmasını sağlayabilirsiniz. Kombi arızalarının her an olabileceğini biliyoruz, bu yüzden hafta sonu veya gece görüşmeleri için ekstra ücret almıyoruz.

gaziemir-bosch-kombi-servisi.jpg

Covid-19 Süreci Gaziemir Servisi

 

Koronavirüs güncellemesi Yayınlanma: 2021 Gaziemir Bosch Servisi olarak Onarımları ve değişimleri güvenli bir şekilde sağlamaya devam ediyoruz Bunun zorlu bir zaman olduğunu ve cihazlarınıza her zamankinden daha fazla güveniyor olabileceğinizi anlıyoruz. Bu nedenle, ihtiyaç duyduğunuzda yardım sağlamaya kararlıyız. Müşterilerimizin ve teknisyenlerimizin güvenliği en önemli önceliğimiz olmaya devam ediyor, bu nedenle Türkiye Cumhuriyeti yönergelerini takip ediyor ve doğru önlemleri alıyoruz .

covid-19-gaziemir-service.jpg
bottom of page