top of page

Bornova Bosch Servisi

 

Hizmet Bölg. : 35000 Bornova/İzmir

 

Telefon : 0(232) 480 07 89

 

>>> İzmir Bornova Bosch Servisi olarak sürdürülebilir  bir hizmetsel başarının sadece yüksek müşteri memnuniyeti ve bağlılığı ile oluşabileceğine inanırız.

 

Servis saatlerimiz : Sabah 09:00 Akşam 18:00

bornova-bosch-servisi (3).jpg

COVID-19 durumunu yakından izliyoruz. Ana önceliğimiz  teknisyenlerimizi, Uzmanlarımızı ve topluluğu güvende tutarken, hepimizin bağlı olduğu önemli Bosch hizmetlerini sunmaya devam etmektir.

 

Bosch Siemens Profilo etiketi altındaki Beyaz Eşya, Kombi Ve Klima ürünlerinize, gün içi teknik destek sağlayan Bornova Bosch özel Servisi şubemiz, sabah 09:00 akşam 18:00 saatleri arasında, 2 saat aralığı randevu sistemi ile çalışmaktadır.

Yetkili Bosch Servis kalitesinde servis hizmeti veren Teknisyenlerimiz, teknolojik alet edevat ve yeterli tecrübeye sahiptirler. Fark yaratan teknik beceri ve full donanıma sahip servis araçları ile aynı gün arızalı cihazınızı çözüme kavuşturmayı hedefleyen uzman personellerimiz, Bornova ve ilçeleri Altındağ - Naldöken - Evka 3 - Halkapınar  - Mevlana - Osmangazi  semtlerine ekonomik hizmet vermeye devam ediyor.

12 AY İşçilik & Parça Garantisi

24 Saat İçinde Müdahale  

Garantisi

Bornova Bosch Kombi Servisi

 

Teknisyenlerine verdiği değer, hizmet bilinci ve servis kültürüyle Bornova Bosch Kombi Servisi çalışmak için harika bir firmadır. Arızalı bir Kombi'nin sizleri yaşam standartlarından alıkoymasına izin vermeyin, arızalı kombi ürününü ekonomik bir şekilde onarmak için Bornova Bosch Kombi uzmanlarını arayın. Mükemmel müşteri hizmeti sunmaya kararlıyız ve bu yoğun rutininize geri dönmenize yardımcı olmak için, uygun, çevrimiçi planlama ve gerekirse aynı gün servis bile sağlıyoruz.

bornova-bosch-kombi-servisi (1).jpg

Bornova Bosch Beyaz Eşya Servisi

 

Cihazınızın kullanım ömrü boyunca size yardımcı olması ve destek olması için Bosch Bornova Servisi'ne  güvenin. Uzman bir Beyaz Eşya onarım hizmetinden yardımcı tavsiye ve rehberliğe kadar ihtiyacınız olan her şeyi size Bosch'tan beklediğiniz hizmet düzeyini vererek sağlıyoruz. Yetkili Servis standartlarında ve kalitesinde çalışıyoruz. Bosch Buzdolapları, Çamaşır makineleri, bulaşık makineleri gibi akıllı ev cihazlarına sahipseniz bizden yardım alabilirsiniz. Beyaz Eşya ürünlerinizden en iyi şekilde nasıl yararlanacağınız ve onu etkili bir şekilde temizleyip bakımını nasıl yapacağınız hakkında daha fazla bilgi edinmek için Bornova Bosch Servisi ile iletişime geçin.

bornova-bosch-yetkili-servisi.jpg
bottom of page