top of page

Kemalpaşa Bosch Servisi

 

Hizmet Bölg.Kemalpaşa/İzmir

 

Telefon : 0(232) 231 01 85

 

>>> M.E.B Onaylı  Sertifikalı Teknisyenlerimiz ile Kemalpaşa Bölgesine Garantili Bosch Servisi

 

Servis saatlerimizSabah 09:00 Akşam 18:00

kemalpasa-bosch-servisi (1).jpg

İzmir Kemalpaşa Bosch Servis şubemizde ufak ev aletleri, el aletleri matkap vs. tamiri yapılmamaktadır. Servisimizde Beyaz eşya, Kombi, Klima ürünlerine markadan bağımsız özel servis hizmeti verilmektedir.​ Yıllardır BOSCH ürünleriniz üzerinde çalışan yetkili ve sertifikalı servis teknisyenlerimiz bulunmaktadır. Teknisyenlerimizin tamamı Covid-19 testinden geçmiştir ve her sabah vücut ısı kontrolü yapılmaktadır. Çoğu üretici bunu talep ediyor. Böylece Kemalpaşa Bosch Servisi evinizdeyken aileniz güvendedir.

İzmir Kemalpaşa Bosch Servisi, 4 tam stoklu araç ve yüksek teknolojili ekipmanlar kullanarak, herhangi bir bozuk ev aletini tek bir ziyarette tamir etmemize olanak tanır.

Lütfen yeni ürün alırken gösterdiğiniz hassasiyeti internetten servis ararken de gösteriniz. Zira merdiven altı, kayıtsız, vergi ödemeyen, tüketiciden faiş fiyatlar talep eden kişiler internet üzerinden reklam vererek tüketicileri mağdur etmektedir. Kemalpaşa özel servisi olarak önceliğimiz müşteri memnuniyeti. Tüm insiyatifimizi kullanarak onarım ücretlerinin tüketcinin ekonomisini sarsmadan yapılandırılmasını sağlıyoruz.Belgeli, Sertifikalı sorumluluk sahibi teknisyenler ile çalışıyoruz. Tüketicimize değer veriyor, randevu saatini aşmıyoruz.

12 AY İşçilik & Parça Garantisi

24 Saat İçinde Müdahale  

Garantisi

bottom of page