top of page

Urla Bosch Servisi

 

Adres: Urla/İzmir bölgesi 15 KM Çevresi

 

Telefon : 0(232) 231 01 85

 

>>> Urla bölgesine 1 Yıl Garantili Servis hizmetini, Kredi Kartı ile kapıda ödeme kolaylığı ile sunuyoruz.

 

Servis saatlerimiz : Sabah 09:00 Akşam 18:00

Urla Bosch Servisi ile Yetkili Servis kalitesinde özel servis hizmetinin, garantili yedek parça ve işçiliğin, uzman sertifika sahibi teknisyenlerin, güler yüzün tadını çıkarın. İlkesi müşteri memnuniyeti olan, yapılan onarıma garanti belgesi ve servis raporu düzenleyen kurumumuz ; haftanın 6 günü 16 saati İzmir Urla bölgesinde saha da hizmete hazır. Tüketicinin dostu hareket eden ve Bosch kullanıcılarının bütçesini koruyan çözümlemelerimiz, Müşterilerimizden olumlu yorumlar almamızı sağlıyor. Özel Urla Bosch Servisi istasyonumuzda ; Buzdolabı tamiri, Çamaşır makinesi tamiri, Bulaşık makinesi tamiri, Klima montaj bakım arızası, Fırın ve termosifon tamiri yapılmaktadır.

 

30' yıllık tecrübe ve müşterilerimize bağlılığımız, işimizi severek aşk ile yapmamız, çalışanlarımızın iş sağlığı ve eğitimi özel Urla Bosch Servisi olarak daha kaliteli hizmet sunmamızı sağlıyor.

urla-bosch-servisi.jpg
urla-bosch-buzdolabi-servisi.jpg

Urla Bosch Buzdolabı Servisi

Buzdolabınız eskisi kadar iyi soğutmuyor yada sesli çalışıyor olabilir. Urla Bosch buzdolabı servisi cihazınızı eski performansına getirmek için gerekli tüm ekip ve ekipmanlara sahiptir. Başlıca buzdolabı onarımlarımız ; Gaz şarjı ve Drayer değişimi, Compressör (motor) değişimi, Sensör ve Termik değişimi, Elektronik kart değişimi, Kanal ısıtıcı ve evaparatör ısıtıcı değişimi, Kapı tespit sacı ile düşen kapı revize onarımı. Urla bölgesi için Buzdolabı arıza tespit ücreti : 100.00₺ dir. Urla Bosch Buzdolabı Servisi ürününüzden uzun yıllar faydalanmanız için gereken tüm deneyime sahiptir.

bottom of page