top of page

Karabağlar Bosch Servisi

 

Adres : Zaimağa Cad. No:16 Esenlik Mah. 35160 Karabağlar

Tel : 0(232) 480 09 88

>>> İhtiyacınız olan ekonomik çözümleri üretmek için Uzman sertifika sahibi ekiplerimiz hazır!

Servis saatlerimiz  Sabah 09:00 Akşam 18:00

karabaglar-bosch-servisi (2).jpg

Karabağlar Bosch Servisi 2001 yılından günümüze Karabağlar Siemens Porfilo Bosch ev aletleri kullanıcılarının özel servis olarak yardım ve hizmetindedir. Mutfağınızın değerli üyeleri; çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı gibi ürünlerde montaj ve garanti sonrası doğabilecek arıza, bakım, onarım Servis ihtiyacınız da 6/12 hizmet sağlayan Karabağlar Servisi Aynı gün servis sağlamaktadır. Kuruluşumuzdan bu yana , teknik ekiplerimizin yüksek standartta hizmetlerini sürdürebilmesi için yeniliğe ve profesyonelliğe her zaman yatırım yapıyoruz.

12 AY İşçilik & Parça Garantisi

24 Saat İçinde Müdahale  

Garantisi

Karabağlar Bosch Kombi Servisi

 

Evinizdeki radyatörler odalarınızı gerektiği kadar hızlı ısıtmıyorsa, ısıtma verimliliğini geri kazanmaya yardımcı olmak için bir Bosch Kombi Bakımı ve Petek Temizliği gerekebilir.

Gaz güvenliğine kayıtlı yerel Teknisyenler

Kombi İşçilik ve parçalarda 12 Ay garanti

Kombi onarımlarının % 94'ü ilk ziyarette düzeltildi

Karabağlar Bosch Kombi Teknisyeni, size mümkün olan en iyi hizmet deneyimini sağlamak için birkaç basit adımı izleyecektir.

Muayene ve teşhis - teknisyen arızayı belirlemek için cihazınızı kontrol edecek;

Onarımı tamamlayın / arızalı parçayı değiştirin - kombiniz mümkünse aynı gün tamir edilecek veya başka bir randevu ayarlanacaktır;

Kombinin değiştirilip değiştirilmeyeceği konusunda size tavsiyede bulunulacak - eğer cihazınız tamir edilemezse, teknisyen size bazı kombi değiştirme seçenekleri önerecektir;

Bakım ipuçları - profesyonellerin uzman bakım tavsiyelerine de güvenebilirsiniz;

Cihazınızın test edilmesi - servisin sonunda Bosch Kombi uzmanı, kombinin düzgün çalıştığını doğrulamak için bir test gerçekleştirecektir.

karabaglar-bosch-kombi-servisi.jpg
Çamaşır Makinesi Parçaları
Teknisyen ocak tamiri

Karabağlar Bosch Servisi

Nedir?

Bosch beyaz eşya servisi, Bosch markalı beyaz eşyaların (buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, vb.) bakımı, onarımı ve teknik destek hizmetlerini sağlayan özel bir servis hizmetidir. Karabağlar Bosch Servisi, kullanıcıların Bosch ürünlerinde karşılaştıkları sorunları çözmek ve ürünlerin verimliliğini artırmak için profesyonel teknisyenler tarafından sunulur.

Teknisyen ocak tamiri

Karabağlar Bosch Servisi

Hizmetleri Nelerdir?

 1. Arıza tespiti ve onarımı

 2. Periyodik bakım ve temizlik

 3. Yedek parça temini ve değişimi

 4. Garanti dışı onarımlar

 5. Teknik destek ve danışmanlık

 6. Ürün kurulumu ve ayarlaması

Şirketimiz yüksek eğitimli Bosch teknisyenlerine sahiptir. Sorun giderme uzmanlarımızın sorunu nasıl çözdüğünden ve Bosch cihazınızın arızalanması, soğumaması, ısınmaması veya su boşaltmaması durumunda yeni gibi çalışmasını sağlamasından memnun kalacaksınız. On dokuz yıldan fazla deneyime sahip, nitelikli Bosch cihaz uzmanlarından oluşan bir ekip ve binlerce olumlu yorum kendi kendine konuşuyor. Karabağlar'daki Bosch onarım servisini sunuyoruz ve bir yıla kadar garanti veriyoruz.

Buzdolabı Tamiri
Bulaşık Makinesi Araçları
Teknisyen ocak tamiri

Karabağlar Bosch Servisi

Neden Tercih Edilmelidir?

 1. Profesyonel ve eğitimli teknisyenler

 2. Orijinal yedek parça kullanımı

 3. Hızlı ve güvenilir hizmet

 4. Garanti (12 Ay) işlemler

 5. Güvenilir Servis Prime desteği

Karabağlar Bosch Servisi,  lisanslı teknisyenlerden oluşan en yüksek beceriye sahip sorun giderme ekibidir. Uzman servis sağlayıcılarımız nitelikli Bosch cihaz onarım uzmanlarıdır. Mutfak aletlerinizi, çamaşır ve kurutma makinenizi, hatta klimalarınızı bile yeni gibi çalıştıracağız. Düzgün çalışmalarını sağlamak için yalnızca orijinal parçaları kullanarak düzenli onarım servis ve bakımını gerçekleştireceğiz.

Teknisyen ocak tamiri

Karabağlar Bosch Servisi

Ücretleri ve Politikaları?

 1. Servis ziyareti ücreti

 2. Onarım ve parça değişim ücretleri

 3. Garanti kapsamındaki ücretsiz hizmetler

 4. Ödeme seçenekleri ve politikaları

Herhangi bir elektrikli ev aletinde bir sorunla karşılaştığınızda, sizin için neyin daha iyi olacağını sorabilirsiniz: değiştirmeye değer mi, yoksa tamir etmeye değer mi? Bu durumda sorunuza ancak profesyonel bir Karabağlar Bosch Servisi cevap verebilir.

Cihaz uzmanlarından oluşan ekibimiz, ihtiyaç duymanız halinde her türlü onarımı sunmaya hazırdır ancak öncelikle Bosch cihaz onarımı müşteri hizmetlerimizle iletişime geçmeli ve randevu almalısınız. Bosch teknisyenlerimiz evinizi ziyaret ettiğinde, sorunu tanımladığında ve onarımın yaklaşık maliyetini tahmin ettiğinde, size tavsiyede bulunmaya hazır olacaklardır. Her zaman ''Bütçe Dostu Tamir'' kuralına uyduğumuzu unutmayın. Bu nedenle, eğer cihazınız tamir edilmeye değerse, bunu yaptığımızdan emin olmalısınız.

Bulaşık Makinesi Filtresi
Isıtıcı İzleme
Teknisyen ocak tamiri

Karabağlar Bosch Servisi

Çağırma ve Randevu

Alma Süreci?

 1. Telefonla veya online randevu alma

 2. Hızlı servis talebi

 3. Uygun zaman dilimlerinde randevu seçenekleri

Bosch cihaz tutkunuysanız evinizin her köşesinde hayatınızı kolaylaştıracak bir Bosch cihazı bulacaksınız. Ancak bu cihazlardan herhangi biri arızalanırsa, kargaşa içinde olmayı tercih edersiniz. Cihaz garanti süresi içindeyse Karabağlar Bosch Yetkili Servisi ücretsiz olarak onaracaktır. Peki garanti sonrasında cihazlardan herhangi biri arızalanırsa ne olur? Cihazımızı tamir etmek için yerel bir Bosch tamir merkezinin yardımına ihtiyacınız olacak. Bosch Beyaz Eşya Tamiri için bize ulaşın.

Teknisyen ocak tamiri

Karabağlar Bosch Servisi

Garanti ve Şartları?

 1. Ürün garantisi süresi ve kapsamı

 2. Garanti dışı onarımların politikası

 3. Servis ve bakım şartları

 4. 12 ay tam kapsamlı garanti

 5. Elektrik sağlayıcı tarafından kaynaklanan arızalar garanti dışıdır.

Garanti kapsamındaki ve garanti dışı tüm cihazlar , Karabağlar Bosch'un uzman teknisyenlerden oluşan grubu tarafından kabul edilecektir . Farklı türde cihazlar için parçalar da satılmaktadır. Bosch markalı çamaşır makineleriniz, kurutucularınız, ocaklarınız, fırınlarınız, ocaklarınız, buzdolaplarınız ve diğer cihazlarınızla ilgili sorun yaşarsanız , hızlı ve etkili bir çözüm için Karabağlar Bosch Servis numarasını aramanız veya ofislerine uğramanız yeterli.

Araçları Kullanma
Isıtma Sistemi Bakımı
Teknisyen ocak tamiri

Karabağlar Bosch Servisi

Kalitesini Belirleyen

 
Faktörler?

 1. Teknisyenlerin uzmanlığı ve deneyimi

 2. Hızlı yanıt süresi ve hizmet kalitesi

 3. Müşteri memnuniyeti ve geri bildirimler

Dost canlısı, verimli ve yetkili teknisyenlerden oluşan servislerinin sorunu çözmesi ve müşterileri memnun etmesi garanti edilir. Her sorunun bir çözümü olduğundan emin olmak için cihaz teknolojisi konusunda yeterli eğitimden geçmişlerdir. Hasarlı veya sorunlu ev aletleriniz için mükemmel onarım olanakları sağlamanın yanı sıra, orijinal parçaları da hazır bulundururlar. Bu parçalar, değişim gerekmesi durumunda hazırlanmaktadır. Karabağlar Bosch Servisi aynı zamanda kılavuzlar konusunda da size destek verebilir veya yardımcı olabilir. 

bottom of page