top of page

Karabağlar Bosch Servisi

 

Adres : Mızraklı caddesi no:126/130 35160 Karabağlar/

Tel : 0(232) 480 09 88

>>> İhtiyacınız olan ekonomik çözümleri üretmek için Uzman sertifika sahibi ekiplerimiz hazır!

Servis saatlerimiz  Sabah 09:00 Akşam 18:00

karabaglar-bosch-servisi (2).jpg

Karabağlar Bosch Servisi 2001 yılından günümüze Karabağlar Siemens Porfilo Bosch ev aletleri kullanıcılarının özel servis olarak yardım ve hizmetindedir. Mutfağınızın değerli üyeleri; çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı gibi ürünlerde montaj ve garanti sonrası doğabilecek arıza, bakım, onarım Servis ihtiyacınız da 6/12 hizmet sağlayan Karabağlar Servisi Aynı gün servis sağlamaktadır. Kuruluşumuzdan bu yana , teknik ekiplerimizin yüksek standartta hizmetlerini sürdürebilmesi için yeniliğe ve profesyonelliğe her zaman yatırım yapıyoruz.

12 AY İşçilik & Parça Garantisi

24 Saat İçinde Müdahale  

Garantisi

Covid-19 Bosch Kuralları Önlemleri

Sizin güvenliğiniz ve personelimizin güvenliği Bosch'ta, özellikle bu belirsiz zamanlarda bizim için en büyük öneme sahiptir . Koronavirüsün yayılmasını önlemede oynadığımız önemli rolün farkındayız ve bu nedenle, süreçlerimizi ve prosedürlerimizi ayarlamak için hükümet ve DSÖ tarafından verilen tavsiye ve kılavuzları izlemeye devam edeceğiz.

karabaglar-bosch-yetkili-servisi.jpg

Karabağlar Bosch Kombi Servisi

 

Evinizdeki radyatörler odalarınızı gerektiği kadar hızlı ısıtmıyorsa, ısıtma verimliliğini geri kazanmaya yardımcı olmak için bir Bosch Kombi Bakımı ve Petek Temizliği gerekebilir.

Gaz güvenliğine kayıtlı yerel Teknisyenler

Kombi İşçilik ve parçalarda 12 Ay garanti

Kombi onarımlarının % 94'ü ilk ziyarette düzeltildi

Karabağlar Bosch Kombi Teknisyeni, size mümkün olan en iyi hizmet deneyimini sağlamak için birkaç basit adımı izleyecektir.

Muayene ve teşhis - teknisyen arızayı belirlemek için cihazınızı kontrol edecek;

Onarımı tamamlayın / arızalı parçayı değiştirin - kombiniz mümkünse aynı gün tamir edilecek veya başka bir randevu ayarlanacaktır;

Kombinin değiştirilip değiştirilmeyeceği konusunda size tavsiyede bulunulacak - eğer cihazınız tamir edilemezse, teknisyen size bazı kombi değiştirme seçenekleri önerecektir;

Bakım ipuçları - profesyonellerin uzman bakım tavsiyelerine de güvenebilirsiniz;

Cihazınızın test edilmesi - servisin sonunda Bosch Kombi uzmanı, kombinin düzgün çalıştığını doğrulamak için bir test gerçekleştirecektir.

karabaglar-bosch-kombi-servisi.jpg
bottom of page