top of page

Menderes Bosch Servisi

 

Hizmet Bölg. : Mithatpaşa, Kavaklı Sk. No:15, 35470 Menderes/İzmir

Telefon : 0(232) 231 01 85

 

>>> Menderes servis istasyonumuzda değişen orjinal yedek parçalar , garanti fişi düzenlenerek 1 yıl garanti altına alınır. Plus Garanti tüm istasyonlarımızda!

 

Servis saatlerimiz : Sabah 09:00 Akşam 18:00

menderes-bosch-servisi (1).jpg

Teknolojiyi cihazlarına uygulayan lider markalardan biri olan Bosch, akıllı teknolojinin beyaz eşyalara entegrasyonu gibi gelişmelerle teknisyenlerimizi ayakta tutuyor. Deneyimli saha personellerimiz için hiçbir teknoloji çok ileri değil. Araçlarımızda her zaman mevcut olan çeşitli stok yedek parçalarla, servis ekiplerimiz gereken işi gecikmeden yapmak için tamamen hazırdır, ayrıca yerel bilgileriyle daha az yaygın olan parçaları hızlı bir şekilde temin eder.

 

Bosch cihazınızı en kısa sürede tekrar çalışır hale getirmemiz için bizi aramanız yeterli. İzmir Menderes Bosch Servisi hizmet bölgeleri : Ataköy, Değirmendere, Çamönü, Şaşal, Bulgurca, Gümüldür ve Ürkmez. Servisimizde sektörel tecrübe ve iş ahlakına sahip tekniker ve teknisyenler bulunduruyoruz. 

 

Beyaz eşya, kombi, klima montaj ve demontaj süreçlerinin tümünde  tecrübe ve teknik donanıma sahibiz. Özel Bosch servis hizmeti ile geçmişten gelen iş tecrübemizi siz tüketicilerimize aktif bir servis sunmak için yeterli bir sebep olarak görüyoruz. Menderes Bosch Servisi olarak bünyemizde iş ahlakına sahip , işini severek yapan, müşteri memnuniyetini herşeyden önde tutan teknisyenler ile çalışıyoruz.

12 AY İşçilik & Parça Garantisi

24 Saat İçinde Müdahale  

Garantisi

Menderes Bosch Kombi Servisi

 

Isıtmasız ya da sıcak susuz kalmanın ne kadar stresli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden size hızlı bir şekilde bir Bosch Kombi Teknisyeni göndermeyi ve Kombi onarımınızı hemen başlatmayı hedefliyoruz. Yılın 365 günü 24 saat nöbetçi ekiplerimiz var. Menderes'in herhangi bir yerinde onarım çalışmaları için programlanabilirler. Modern kombiler, sorunları kendi kendine teşhis eden programlarla donatılmıştır. Bu, Menderes Bosch Kombi Servisi teknisyenlerinin arızalı bir parçayı bulmak ve onarım işini başlatmak için gereken süreyi kısaltmasına yardımcı olur. Kombi cihazlarının güvenli bir şekilde çalışması için sürekli bakıma ihtiyacı vardır. En iyi performansı sağlamaya yardımcı olmak için kombinize üreticinin yönergelerine göre hizmet vereceğiz

menderes-bosch-kombi-servisi.jpg
bottom of page