top of page

Karşıyaka Bosch Servisi

 

Hizmet Bölg. : Mustafa Kemal, Bülent Ecevit Cd., 35000 Karşıyaka/İzmir

 

Telefon : 0(232) 480 08 76

 

1 Yıl Garantili Onarım

Orj. Yedek Parça ve Aksesuar

Aynı Gün Müdahale

 

Servis saatlerimiz : Sabah 09:00 Akşam 18:00

karsiyaka-bosch-servisi (2).jpg

Elektrikli ev aletleri cihazlarınıza yerinde müdahale imkanına sahip Karşıyaka Bosch Servis istasyonumuz yetkili servis kalitesinde hizmet vermektedir. Sabah 09:00 akşam 18:00 saatleri arasında, 2 saat aralığı randevu sistemi ile çalışmaktayız.

Servis bünyesinde teknik destek sağlayan saha personellerimiz yeterli ekipman ve tecrübeye sahiptirler. Tam donanımlı servis araçları ile aynı gün arızalı cihazınızı çözüme kavuşturmayı hedefleyen uzman personelimiz, sizlerden gelen olumlu dönüşler ile yaptığı tüm çalışmalarda, maliyetleri sizlerin faydası yönünde optimize ediyor ve uygun fiyatlı çözümler üretiyor.

Covid-19 Güvenlik önlemleri nedeniyle müşterilerimizin teknisyenlere 1,5 metreden fazla yaklaşmaması gerekiyor. Personellerimiz her sabah ısı kontrolü yapıyor, Maske ve galoş kullanıyor, her servis arası ekipmanlarını dezenfekte ediyor.

12 AY İşçilik & Parça Garantisi

24 Saat İçinde Müdahale  

Garantisi

Karşıyaka Bosch Kombi Servisi

 

Tecrübeli teknisyenlerimiz 10 yılı aşkın bir süredir Kombi'lerinizi tamir etmekte ve bakımını yapmakta ve her seferinde hızlı ve etkili onarımlar sağlamaktadır.

Karşıyaka bölgesinde hizmet vererek Bosch kombi cihazlarını onarıyor ve tüm işlerin en yüksek kalitede olmasını garanti ediyoruz.

 

Eğer aradığınız Yetki Belgeli Kombi Servisi ise; uygun maliyetli ve yüksek kaliteli bir çözüm sunuyoruz.Teknik yeterliliğe sahibiz, titiz çalışıyor ve Karşıyaka'da ikamet eden  müşterilerimiz için yüksek kalitede hizmetler üretiyoruz. Orjinal yedek parça ve orjinal aksesuarlar ile cihazınızın ömrünü uzatıyoruz.

karsiyaka-bosch-kombi-servisi (2).jpg

Karşıyaka Bosch Beyaz Eşya Tamiri

 

Karşıyaka tamir ekiplerimiz, yani bölgesel teknisyenlerimiz, Buzdolabı, Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi, Kurutma makinesi, Fırın, Ocak, Elektrikli süpürge gibi bir dizi Bosch ürünü konusunda eğitilmiştir. Tamir ve bakımı gerçekleştiren çalışanlarımızın her biri, evinize ve ailenize saygı duyarak nazik davranır. Detaylara verdiğimiz önem her seferinde kaliteyi garanti eder. Hızlı yanıt süreleri ve düşük işçilik ücretleri sunan Bosch Beyaz Eşyaların onarım ve servislerinde uzmanız. Çamaşır makineniz bozulursa, güvenebileceğiniz bir yer bulmak her zaman kolay değildir, özellikle de garanti kapsamında değilse. Çoğu arıza için, çamaşır makinenizi tamir ettirmek, değiştirmekten çok daha ekonomiktir.

karsiyaka-bosch-beyaz-esya-servisi.jpg
bottom of page