top of page
Bulaşık Makinesi Araçları

Karşıyaka Bosch Servisi

 

Hizmet Bölg. : Mustafa Kemal, Bülent Ecevit Cd., 35000 Karşıyaka/İzmir

 

Telefon : 0(232) 231 01 85

 

1 Yıl Garantili Onarım

Orj. Yedek Parça ve Aksesuar

Aynı Gün Müdahale

 

Servis saatlerimiz : Sabah 09:00 Akşam 18:00

karsiyaka-bosch-servisi (2).jpg

Karşıyaka Bosch Servis merkezimizde son derece yetkin uzmanlar Karşıyaka'nın dört bir yanından gelen binlerce cihazı onarıyor. Tüm servis istasyonlarımızdaki modern ve verimli ekipmanlarla birleşen bu bilgi birikimi sayesinde, yüksek kalitede onarımlar gerçekleştirebiliyoruz.

Karşıyaka Bosch Servisi Avantajları

Elektrikli ev aletleri cihazlarınıza yerinde müdahale imkanına sahip Karşıyaka Bosch Servis istasyonumuz yetkili servis kalitesinde hizmet vermektedir. Sabah 09:00 akşam 18:00 saatleri arasında, 2 saat aralığı randevu sistemi ile çalışmaktayız.

Servis bünyesinde teknik destek sağlayan saha personellerimiz yeterli ekipman ve tecrübeye sahiptirler. Tam donanımlı servis araçları ile aynı gün arızalı cihazınızı çözüme kavuşturmayı hedefleyen uzman personelimiz, sizlerden gelen olumlu dönüşler ile yaptığı tüm çalışmalarda, maliyetleri sizlerin faydası yönünde optimize ediyor ve uygun fiyatlı çözümler üretiyor.

Covid-19 Güvenlik önlemleri nedeniyle müşterilerimizin teknisyenlere 1,5 metreden fazla yaklaşmaması gerekiyor. Personellerimiz her sabah ısı kontrolü yapıyor, Maske ve galoş kullanıyor, her servis arası ekipmanlarını dezenfekte ediyor.

12 AY İşçilik & Parça Garantisi

24 Saat İçinde Müdahale  

Garantisi

Profesyonel Karşıyaka Bosch Servisi

Net fiyatlandırma

Aynı/ertesi gün Karşıyaka Bosch Servis randevuları

Tüm parçalar orjinal ve 12 ay garantili

Tam güvenlik testleri, stabil arıza tespiti

Karşıyaka Bosch servisi

0(232) 231 01 85

destek@izmirboschservisleri.org

Karşıyaka Bosch Servisi Yerel Teknisyenler

Tüm Bosch beyaz eşya ve diğer ev aletlerinin kurulumu, onarımı ve servisi Yerel uzman Karşıyaka Bosch Servis mühendisleri tarafından profesyonelce yapılmaktadır.

 

Mühendislerimiz uzun süredir büyük markalar üzerinde çalışıyor ve eğitim alıyor. Karşıyaka Bosch Yetkili Servisi gibi cihaz kurulumu ve arızalarının bireysel zorluklarına aşinadır. Hızlı onarımlara veya geçici çözümlere yardımcı olmak için sık sık yanlarında yedek parça getirirler.

Profesyonellerimiz, ziyaretlerinden sonra herhangi bir rahatsızlık olmayacağını ve konut veya ticari mülklerinizin temiz ve derli toplu bırakılacağını garanti eder.

Karşıyaka Bosch Servisi Uygun Ödeme Koşulları

Servis bünyemizde ücrete tabii yapılan onarımları Banka kartı, Kredi kartı, Fast ve Havale ile yada nakit olarak ödeyebilirsiniz. Yapılan ödeme karşılığında e-faturanız anında kesilir ve iletilir.

Rekabetçi fiyatlarla hızlı ve güvenilir hizmetler sunuyoruz. Karşıyaka Bosch Servisi istasyonumuzda Sabit fiyatlı onarımımız hiçbir gizli maliyet içermez.

Bütçelemenin önemini anlıyoruz ve tüm maliyetlerin önceden tamamen farkında olmanızı sağlıyoruz. Becerilerimize inanıyoruz ve içinizin rahat olmasını sağlamak için bunu standart işimizin garantisiyle takip ediyoruz.

Karşıyaka Bosch servisi

0(232) 231 01 85

destek@izmirboschservisleri.org

Karşıyaka Bosch Servisi - İletişim Bilgileri

Karşıyaka Bosch Kombi Servisi

 

Tecrübeli teknisyenlerimiz 10 yılı aşkın bir süredir Kombi'lerinizi tamir etmekte ve bakımını yapmakta ve her seferinde hızlı ve etkili onarımlar sağlamaktadır.

Karşıyaka bölgesinde hizmet vererek Bosch kombi cihazlarını onarıyor ve tüm işlerin en yüksek kalitede olmasını garanti ediyoruz.

 

Eğer aradığınız Karşıyaka Bosch Kombi Servisi ise; uygun maliyetli ve yüksek kaliteli bir çözüm sunuyoruz.Teknik yeterliliğe sahibiz, titiz çalışıyor ve Karşıyaka'da ikamet eden  müşterilerimiz için yüksek kalitede hizmetler üretiyoruz. Orjinal yedek parça ve orjinal aksesuarlar ile cihazınızın ömrünü uzatıyoruz.

karsiyaka-bosch-kombi-servisi (2).jpg

Karşıyaka Bosch Beyaz Eşya Tamiri

 

Karşıyaka tamir ekiplerimiz, yani bölgesel teknisyenlerimiz, Buzdolabı, Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi, Kurutma makinesi, Fırın, Ocak, Elektrikli süpürge gibi bir dizi Bosch ürünü konusunda eğitilmiştir. Tamir ve bakımı gerçekleştiren çalışanlarımızın her biri, evinize ve ailenize saygı duyarak nazik davranır. Detaylara verdiğimiz önem her seferinde kaliteyi garanti eder. Hızlı yanıt süreleri ve düşük işçilik ücretleri sunan Bosch Beyaz Eşyaların onarım ve servislerinde uzmanız. Çamaşır makineniz bozulursa, güvenebileceğiniz bir yer bulmak her zaman kolay değildir, özellikle de garanti kapsamında değilse. Çoğu arıza için, çamaşır makinenizi tamir ettirmek, değiştirmekten çok daha ekonomiktir.

karsiyaka-bosch-beyaz-esya-servisi.jpg
bottom of page