top of page

Kuşadası Bosch Servisi

 

Hizmet Bölg. : Mehmet Işık Cd. 5/10 Hacıfeyzullah, 09400 kuşadası/Aydın

 

Telefon : 444 46 56

 

>>> Kuşadası Servis istasyonumuzda bulunan 6'nın üzerinde kalifiye teknisyen ile yakınlarınızda bir profesyonel bulunduğundan emin olabilirsiniz.

 

Servis saatlerimiz :Sabah 09:00 Akşam 18:00

Kuşadası Bosch Servisi

Kuşadası Bosch Servisi olarak rekabetçi fiyatlarla güvenilir, profesyonel bir onarım hizmeti verme konusunda itibar kazandık.
Onarım teknisyenlerimizin tümü en yüksek standartlarda çalışır ve cihaz onarım endüstrisinde yılların deneyimine sahiptir.

 

İş Sağlığı ve güvenliğini çok ciddiye alıyoruz. Her servis onarım veya kurulumdan sonra, cihaz üzerinde tam elektriksel güvenlik kontrollerini tamamlayacağız (bu yasal bir gerekliliktir).

Güvenli olduğundan emin olmak için ekstra bir önlem olarak cihazın takılı olduğu priz üzerinde bir döngü olan amper/voltaj testi de yapacağız. Lütfen bunu kullanmaya karar verdiğiniz Bosch yetkili servis tarafından yapıldığından emin olun.

12 AY İşçilik & Parça Garantisi

24 Saat İçinde Müdahale  

Garantisi

Covid-19 Tedbirleri Kuşadası Servisi

Hanenizde herhangi biri şüpheli veya doğrulanmış bir Koronavirüs (COVID-19) vakası olan biriyle yakın temas halindeyse, maalesef  Kuşadası Bosch Servisi hizmet veremeyecektir. Bu, mülkünüzdeki bir kişinin mevcut hükümet tavsiyeleri ve yönergeleri nedeniyle kendi kendini izole etmesi durumunda da geçerli olacaktır. İzolasyon süreniz sona erdiğinde bir servis rezervasyonu yapmanızı tavsiye ederiz. Siz ve teknisyenlerimiz için riski en aza indirgemek önemlidir, personellerimiz sosyal mesafe kurallarına uyarak tek başına çalışmayı talep edebilir, bu durumda mülkünüze geldiklerinde bunu sizinle görüşeceklerdir.

covid-19-bosch-servisi.jpg
bottom of page